Skocz do zawartości

Sintra w czasie jazdy staneła


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Mam taki problem . W czasie jazdy Sintra staneła i po zatrzymaniu nie chce odpalic, rozrusznik podobno kręci , ale jest lipa. Pisze podobno bo to stało sie 2 razy mojej żonie i nie byłem bezpośrednio przy usuwaniu usterki. W każdym razie za pierwszym razem była laweta do warsztatu tam mechanik sczytał komputer i nic . Odpalił na plaka , palił auto cały dzień i nic sie nie działo - jezdziliśmy sobie tak 1,5 miesiąca i wszystko oka a tu w piątek wieczór telefon , że auto stoi i nie pali . Tym razem szwagier , który był najbliżej podjechał do Sintry i odpalili razem z zona na plaka dzis 3 dzień i auto jezdzi nic sie mu nie dzieje.

Co prawda rano kłopot z odpaleniem , ale za któyms razem odpali - ale z nia tak zawszze - płyn nie ucieka, oleju nie żre . Szwagier mówił , żejak odpalili i jechal za Sintra to spaliny mu dziwnie śmierdziały. Przyglądałem sie temu ale tylko zakopic na czarno przy odpaleniu potem jest ok i nic nie smierdzi. Nie wiem o co kaman.

I jedyne co przychodzi mi do głowy to jest to przy ponad 700 km przejechanych na baku więc po powrocie do domu powinienem udać sie na stacje benzynowa

 

Jest jeszcze jedno co pojawilo sie i zaczyna mnie niepokoic mianowicie wycie takie stłumione z przodu najlepiej zaczyna być słyszalne na 4 biegu - auto jeżdzi normalnie przyspiesza rozpędza sie do 160 leci ( teraz zimno i leje ale na autostradzie 2 tygodnie temu mniej więcej tyle jechałem) podejrzewam łozyska ale pewności nie mam no i jakby miało lub nie to zwiazek ze wspomaganiem bo jadac autostrada przy skręcaniu w prawo miałem wrażenie ze to wycie cichlo a na wprost i w lewo bylo slyszalne, na mieście nie stwierdze tego bo jak auto jedzie wolno to juz nic nie słychac

 

mam nadzieje ze ktos doszedł do konca mojego posta

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie jazdy Sintra staneła

... nie mieszam się do diesli, ale - czy zgasła po prostu w czasie jazdy :mrgreen: czy po zatrzymaniu i zgaszeniu nie odpala ...

Odpalił na plaka

... tzn. - samostart jakiś użył :mrgreen::roll:

spaliny mu dziwnie śmierdziały.

... płyn nie ucieka :?::?:

na wprost i w lewo bylo slyszalne

... całkiem możliwe, że łożysko - 99% prawe ... pozdro ..

 

P.S. Jak widać - ktoś doczytał .... :oops::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W czasie jazdy Sintra staneła

... nie mieszam się do diesli, ale - czy zgasła po prostu w czasie jazdy :mrgreen: czy po zatrzymaniu i zgaszeniu nie odpala ...

zgasła w czasie jazdy raz na prostej raz podjeżdzając do ronda. po zatrzymaniu nie odpala

 

Odpalił na plaka
... tzn. - samostart jakiś użył :mrgreen::roll:

to wyglada tak sciagamy rurę za przepływomierzem i psikamy środkiem do czyszczenia tapicerki nazywa sie to plak costam coś tam w kierunku turbiny. tak auto pali.

potym zabiegu ocziwście jest spokój, autko pali normalnie

 

spaliny mu dziwnie śmierdziały.
... płyn nie ucieka :?::?:

 

tez myslałem , ze płyn - sprawdzam co jakis - i jest cały czas na tym samym poziomie od kwietnia

 

na wprost i w lewo bylo slyszalne

... całkiem możliwe, że łożysko - 99% prawe ... pozdro ..

P.S. Jak widać - ktoś doczytał .... :oops::D

 

Dzieki wielki - pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności