Skocz do zawartości

Kalkulator do nokii ???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ma ktos kalkulator do nokii,do zdejmowania simlocka(ten programik co sie imeia wpisuje i z glowy :) ).Kiedys mialem ale zapodzialem(placil w komisie nie bede 20zeta bo to glupota),a nie chce go szukac w necie bo w robocie jestem a tu zabardzo sciagac nic nie moge!Wiec jesli macie to zapodajcie mi emailem albo linka to sobie sciagne wieczorkiem!Z gory dziekuje siju :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobra nie będę świnia ... CRUX

moja strona :P wejdz i enjoy :), ale musisz sie zarejestrować żeby pobrać.

 

"Nie bede płącił 20zł bo to głupota" :) Wrrrrr!

To przez takich jak Ty nie mam na angel's eyes :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://simlock.gery.pl/telefon.php

 

http://simlock.neostrada.info/

 

Ewentualnie wyslij mi na Priv IMEI i na jaka siec masz zablokowane to odesle Ci gotowy kod :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wchodze w simlock-nokia i jest tylko wersja do wydruku i podglad i nic wiecej sie nie da zrobic :) prosze cie wiec o jakies instrukcje

 

[ Dodano: Pon Mar 13, 2006 10:28 ]

Dobra nie będę świnia ... CRUX

moja strona wejdz i enjoy , ale musisz sie zarejestrować żeby pobrać.

ooo juz lepiej gadasz :) wieczorkiem skorzystam pewnie dziex :P
"Nie bede płącił 20zł bo to głupota" Wrrrrr!

To przez takich jak Ty nie mam na angel's eyes

Nie nazekaj,sa inni ktorzy placa za takie opcje i na nich zarobisz na anielskie oczka ale ja lubie liczyc kaske,na felgi zbieram :) Dzieki za pomoc :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAŁY, jezeli wszedles na pierwsza stronke to wybierasz kalkulator dla nokii DCT3 lub DCT4. Nie napisales jaki dokladnie masz model. Jak juz wybierzesz wpisujesz imei (spod baterii lub *#06#), wybierasz siec na jaka zalozony jest lock i model telefonu. Klikasz na przycisk i masz wygenerowany kod odblokowujacy. Po prawej stronie jest dokladna instrukcja jak wprowadzic go do telefonu. Nie zapomnij wyciagnac karty SIM !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
MAŁY, jezeli wszedles na pierwsza stronke to wybierasz kalkulator dla nokii DCT3 lub DCT4. Nie napisales jaki dokladnie masz model. Jak juz wybierzesz wpisujesz imei (spod baterii lub *#06#), wybierasz siec na jaka zalozony jest lock i model telefonu. Klikasz na przycisk i masz wygenerowany kod odblokowujacy. Po prawej stronie jest dokladna instrukcja jak wprowadzic go do telefonu. Nie zapomnij wyciagnac karty SIM !
Dzieki kolego,moze to i lepsze wyjscie bo sciagac nic nie trzeba,wieczorem sie zobaczy z ktorej opcji sie skorzysta.Wielkie dzieki ludziska za szybki odzew :) TO JEST DOWOD ZE MOZNA LICZYC TU NA POMOC :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aha...

 

Nie z każdej da się zdjąć kodem :) ... tak na pocieszenie

I pamiętaj że masz tylko 5 prób, jeśli spartaczysz albo ktoś przed tobą ruszał już ten telefon, to tylko kabelki :). Jeśli telefon wyświetli Ci "Nie można cofnąć ograniczen", to od razu daj sobie spokój, nic kodem nie zrobisz.

Tyle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności