Skocz do zawartości

Kupiłem oponki 195/60/15 FirstStop Speed


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kupiłem oponki 195/60/15 FirstStop Speed w okazyjnej - tak myślę - cenie 200zł/4szt. (!). Mam nadzieję, że owa marka jest czegoś warta i będę zadowolony. Gumy produkowane niby przez Bridgestone. Miał ktoś do czynienie z tymi oponami, mam nadzieję, że nie wyrzuciłem kasy w błoto...

Firmowa - http://www.firststop.pl/produkty/firststop/first_stop_speed.html

Aukcja - http://allegro.pl/item309342402_opony_letnie_4_szt_195_60_15_dot_3206.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@zibi

Możesz rozwinąć myśl z tymi "ząbkami", o co chodzi i czemu niby to źle? Szczerze mówiąc ja tam niczego nie widzę. Chodzi Tobie o jakiś rodzaj widocznego zużycia, czy po prostu dostrzegasz jakaś fabryczną niedoskonałość produktu?

Jak już dojdą to na 100% dam znać jak śmigają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxster, ząbkowanie to nie jest problem samych opon, ale auta na którym jeździły. Zazwyczaj jest to efekt zużytego lub źle ustawionego zawieszenia. Opony wyząbkowane będą głośniejsze i to jedyny problem. Ja bym się nie przejmował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxster, ząbkowanie to nie jest problem samych opon, ale auta na którym jeździły. Zazwyczaj jest to efekt zużytego lub źle ustawionego zawieszenia. Opony wyząbkowane będą głośniejsze i to jedyny problem. Ja bym się nie przejmował.

Nie dokońca sie z tym zgodze - ząbkowanie powstaje wlasnie przy dobrze dzialajacym zawieszeniu i sprawnych amortyzatorów. Dlatego powstaje najczęściej w nowych samochodach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powstaje najczęściej w nowych samochodach.

Jest to problem zawieszeń samochodów nowszej generacji a nie reguła ogólna, że ząbkowanie występuje przy sprawnym zawieszeniu ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ząbkowanie powstaje wlasnie przy dobrze dzialajacym zawieszeniu i sprawnych amortyzatorów. Dlatego powstaje najczęściej w nowych samochodach.

Tak,masz rację,za dobre zawieszenie nie pasuje do naszych koślawych dróg i efekt jest w postaci ząbków,ale również zuzyty amor,a zwłaszcza w combi i niektórych innych modelach(focus htb,passat sedan) też powoduje ząbkowanie po przebiegach 50-70 kkm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

operujesz rozmiarami bardziej odpowiednimi do BMW

Oto głos rozsądku! Czemu ludziom się zdaje, że im większe i szersze, tym lepiej? Ostatnio czytałem wypowiedź gościa, który do VC rozważa montaż 19 cali. Poradziłem mu, żeby od razu spróbował dobrać coś od Scani zamiast się rozdrabniać :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności