Skocz do zawartości

Dobry serwis Diesla w Białymstoku! Jaki???


Gość Adacho

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam problem z odpaleniem mojej Astry. Gdy postoi dłużej nawet na niewielkim mrozie (np. całą noc) to za pierwszym razem gdy ją odpalam muszę długo kręcić rozrusznikiem żeby odpaliła. Potem już za każdym razem pali na dotyk. Również gdy wstawię auto do garażu na noc, gdzie jest dodatnia temperatura to nie ma problemu z odpaleniem i od razu pali na dotyk. Miał ktoś z Was podobny problem i jeśli tak, to czy może polecić jakiegoś dobrego specjalistę od diesla w Białymstoku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość marta7771

Serwis Diesla Bosch, Bacieczki 64, ceny wbrew pozorom wcale nie takie "boschowskie", szybko, solidnie, sympatycznie, najważniejsze, że pompy na miejscu regenerują, polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołączę się do opinii Nieustraszonego. Dwukrotnie skorzystałem z białostockiego Pol-Mot Auto i jestem mile zaskoczony co do cen autoryzowanego serwisu. Nie jest bardzo drogi, często jakieś promocje mają. Teraz właśnie za drugim razem dostałem zniżkę na przegląd i to naprawdę sporą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zapomnij o serwisie diesla na het....... miałem kiedyś 80tke i koleś chciał mi regenerować pompe a wina była filtra paliwa! ledwo nieskusiłem się na jego propozycje i tysiączek w plecy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W białym jestem już trochę czasu, ale wszystkie sprawy z samochodem załatwiałem w swoim rodzinnym mieście..

Teraz potrzebuje wymienic pompe wody i olej, także nic nie skomplikowanego..

Poszukuje taniego i solide warsztatu oraz klepu gdzie zaopatrze się w olej i filterek..

dzięki za pomoc..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość caravagio

FORCARS Białystok, ul. Słonimska 2

Moja Sintra 3.0 V6 +LPG jeździ ślicznie po wizycie u tych Panów :)

Normalnie Szacun :)

wymiana pokryw zaworów z plastyków Sintry na aluminiowe od Vectry B , świec i kabli

Kto nie ma lub nawet nie widział komory silnika V6 Sintry ten nie ma bladego pojęcia z jakim cierpieniem związana jest tak niby balana czynność jak wymiana świec :)

Magicy :)

Edytowane przez Kacper
Capslock w tytule

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość John McLane

To polecam Ci warsztat na Gajowej 53. Pitstop. Mechanik starej szkoły z tradycjami i doświadczeniem. Uczciwy i solidny. Nie jak te małolaty po dotacjach z UE co się warsztatu zachciało.

Pojezdziłem trochę z żony Toyotą po Hetmańskiej, Jana Pawła , Bacieczkach. Wszyscy szumieli ,że komputer wyrzuca błedy,że przelewa,że wtryski...itd. Uwierzyłem bo takie ich komputery błędy pokazywały.

Ale wszyscy drogo krzyczeli bo wiadomo..pompowtryski. Od 1500 za regenerację do 2900 za wymianę. MASAKRA ! Czekałem więc do wypłaty i zacząłem sumować oszczędności..i pewnego dnia stojąc w korku na Gajowej zobaczyłem szyld warsztatu.

Zajechałem...powiedziałem co mnie boli.Przyjechałem zaraz Toyotą,mechanik podłączył kompa, odpaliłem , podniosłem maskę...Pan pozaglądał z każdej strony , zawołał mnie i cytuję "niech oni sobie w tyłkach powymieniają wtryski".

Wymienił mi filtr paliwa i przeczyszcił do błysku przepustnicę i cały dolot.Koszt..120 zł..POLECAM !!! PRAWDZIWY MECHANIK a nie wymieniacz części !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności