Skocz do zawartości

Poddaje sie viki robi na zlosc.,..


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich,sprawa wyglada nastepujaca-strasznie duzo pali jakies chyba ze 20 litrow na godzine,stranie kopci czarnym dymem,nierowno pracuje,szarpie silnikiem ,nie ma mocy ,gdy odkrecilem swiece byly strasznie zalane olejem,bylem u mechanika on spedzil przy niej dwa tygodnie i nic!!!!dalej to samo...wymienil sonde lambda,swiece sprawdzal cewke cos grzebal w silniku ale juz nie pamietam co,wczesniej wymienilem w niej sprzeglo,czujnik powietrza ,taki czujnik co jest pod silnikiem ale nie pamietam jak sie nazywa...sporo tego bylo...mechanior mowi ze jest jeszcze opcja ze komputer jest padniety..czy to mozliwe?Prosze pomozcie bo juz nie mam sily...moze jak cos podpowiem mechanikowi to zwroci na to uwage...pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,sprawa wyglada nastepujaca-strasznie duzo pali jakies chyba ze 20 litrow na godzine,stranie kopci czarnym dymem,nierowno pracuje,szarpie silnikiem ,nie ma mocy ,gdy odkrecilem swiece byly strasznie zalane olejem,bylem u mechanika on spedzil przy niej dwa tygodnie i nic!!!!dalej to samo...wymienil sonde lambda,swiece sprawdzal cewke cos grzebal w silniku ale juz nie pamietam co,wczesniej wymienilem w niej sprzeglo,czujnik powietrza ,taki czujnik co jest pod silnikiem ale nie pamietam jak sie nazywa...sporo tego bylo...mechanior mowi ze jest jeszcze opcja ze komputer jest padniety..czy to mozliwe?Prosze pomozcie bo juz nie mam sily...moze jak cos podpowiem mechanikowi to zwroci na to uwage...pozdrawiam

A może tak kat zapchany ?? Mój brat miał podobne objawy - słabiutki, telepało nim na zimno, palił dużo. Po wycięciu kata narazie wróciło do normy.

 

Jakie robisz trasy ?? Samo miasto czy mieszane ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wsumie to za duzo nie jezdze moze ze 20km dzienie...

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 20:50 ]

Moze dodam jeszcze ze stalo sie to podczas jazdy ...A ztym kataliztorem to moze byc ze sie zapchal bo mialem nieszczelny tlumik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to za duzo nie jezdze moze ze 20km dzienie...

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 20:50 ]

Moze dodam jeszcze ze stalo sie to podczas jazdy ...A ztym kataliztorem to moze byc ze sie zapchal bo mialem nieszczelny tlumik?

No brat pewnie też coś koło tego , ciągle miasto (Poznań) i kat się zapchał. Ja też non stop miasto i czekam kiedy mnie dopadnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba mechanik zwrocil by uwage na katalizator...sam juz nie wiem jestem zalamany....

Brat też jeździł po mechanikach i też już wymieniali prawie wszystko: świece, kable WN i inne pierdoły.

Dopiero ja popytałem na forach i u mojego znajomego mechanika i wyszło na kata. Narazie jest OK i nie twierdzę że to to ale ....... jest OK :) Koszt niecałe 100 zł.

 

Nie twierdzę że u Ciebie jest to samo, poprostu podpowiadam, może w czymś to pomoże,

Tak dla pewności kat brata jeździ cały czas w moim bagażniku w razie powrotu na swoje miejsce :)

 

A check Ci się pali ?? Zczytałeś błędy ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wielkie dzieki za podpowiedz jutro mu przekaze te cenne informacje moze i faktycznie moze byc taka w sumie bzdura....mam nadzieje ze o to chodzi pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 20:58 ]

apropo bledow to nie wiem co i jak ,mechanik toco wyczytal to wymienil ale porawy zadnej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 20:58 ]

apropo bledow to nie wiem co i jak ,mechanik toco wyczytal to wymienil ale porawy zadnej.

No jak byś podał jakie błędy wywala komp to łatwiej by było. U brata nie było błędów więc może u ciebie być co innego niż kat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale w sumie jak jezdzilem to nigdy w zyciu mi sie zadna kontrolka nie zapalila....mechanik podlaczal komputerem pod kostke ,mnie przy tym nie bylo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności