Skocz do zawartości

Opel Sintra 3.0


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Na początek pozdrawiam wszystkich. Przeniosłem się z forum Forda MOndeo, do forum Opla, dokładnie Sintra. Auto mam tydzień, super fura, moc doskonała, ale mam pytanie na początek. Kuhlsmittel na komputerze co oznacza?Dolałem płynu do chłodnicy, bo było mało, ale dalej się świeci. Jak to cholerstwo wyłączyć?? Pozdrawiam. Mirek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuhlsmittel stand oznacza niski poziom plynu ktory dolales ???

 

skoro po dolaniu odpowiedniej ilosci nie gasnie

to masz uwalony czujnik

uzywka ciezka do zdobycia

a nowka

Hmmm cena Cie pewnie powali na kolana

 

Sintra jest blizniaczka pontiaca

 

nie wiem jak z czesciami tego typu

ale zawiecha i podwozie jest to samo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w sumie po dolaniu nie przejechałem kilometra, tylko odpaliłem na 1 min, więc może jeszcze jest szansa na zgaśniecie. Jutro walę 100 km wiec może coś się zmieni. Dzięki za odpowiedź! Aha, po kupnie nic się nie świeciło, przejechałem prawie 1000 km i po odpaleniu na drugi dzień- zzong ??? Popatrzę jutro. Oby niespodzianej wiecej nie było. Ogólnie auto pierwsza klasa. To moja pierwsza V6. :)

 

[ Dodano: Sro Kwi 11, 2007 17:50 ]

Z tym płynem to się wyjaśniło. Po otwarciu korka do nalewania płynu do chłodnicy zajechało jak z murzyńskiej chaty- cap przeraźliwy. Zamiast cieczy- jakaś galareta. Po przepłukaniu i wlaniu normalnego płynu- wszystko powróciło do normy.... ALE...... wjechałem w kałużę prawym kołem(dziury w asfalcie nie było) i zaczął świecić mi czujnik ABSu. Poruszałem jednym i drugim czujnikiem, to na 10 km pomogło, ale dalej świeci. CZort wie co z tym zrobić.. Osuszyć suszarką? Pozdrawiam. CZyżby nikt z Was nie miał problemów z Sintrą? Ogólnie nie mam problemów, te o których pisze to NORMAL.... Miron

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , jestem szczesliwym posiadaczem sintry 3.0 od pół roku i mam problem z elektrycznie suwanymi prawymi drzwiami - czasami po zamknięciu tych drzwi potrafią się samoczynnie otworzyć - zdarza się to rzadko ale jest denerwujące - prosze o podpowiedź co zrobić-jeżeli się z tym spotkaliście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z suwanymi elektrycznie drzwiami nie słyszałem, chyba tylko dobry elektryk Ci pomoze.. Ale wiesz może jaki sprzęt jest potrzebny do suwanych drzwi? Chciałbym sobie to sprawić w swoim? Pozdrawiam z Warmii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mironek , widziałem kiedyś na allegro cały zestaw do elektryki drzwi i nie było to mocno rozbudowane-chyba sam silnik z cięgnami - ale problem jest w podłączeniu włączników - są 3 i zabezpieczenie przed otwarciem w czasie jazdy - to zgrać może być ciężko - a wygoda z drzwiami elektr. jest niepowiem :-)

 

[ Dodano: Nie Kwi 22, 2007 10:55 ]

Mironek , znowu pojawił sie zestaw do drzwi elektrycznych ,(188287171- numer aukcji z allegro) dzwoń może sie dogadasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, wziąłbym na 100% ale muszę zbierać kasę na wymianę uszczelki pod głowicą.. Szkoda, ale moze innym razem. A jak jest z zamknięciem, normalnie trzeba trzasnąć, a w elektrycznych jak?Sam dociska mocno?Drugie pytanie-czy drzwi otwierają się równocześnie?? Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość przemo1319

Witam mam problem muszę wymienić w sintrze 3.0 v6 świece zapłonowe te trzy z przodu wymieniłem zostały mi trzy z tyłu jak mam się do nich dostać kanał i podnośnik odpadają już próbowałem i nic z tego. proszę jak wiecie pomóżcie[/b] /kic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj przemo1319 ja też miałem problem z tymi świecami. Są dwie metody pierwsza to zdjąć kolektor dolotowy albo zdjąć wycieraczki i osłonę plastikową pod nimi. Ja wybrałem tę drugą metodę trochę się nagimnastykowałem ale świece wymieniłem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności