Skocz do zawartości

pompa wtryskowa zafira 2.2 DTI


Gość senior32

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bardzo proszę o pomoc bo już zgłupiałem posiadam zafire 2.2 DTI 2004r i tak poprostu zgasła mi na swiatłach i nie chciała odpalic po wstawieniu do warsztatu mój mechanik stwierdził że to pompa wtryskowa sprawdził cały układ paliwowy po prostu paliwo nie dochodzi ale że nie był pewny odstawiliśmy ja do ASO i tam orzekli że to pompa wtryskowa jak mi zaproponowali nową i podali ceny to aż usiadłem z wrażenia. Poczytałem troche postów na ten temat i też nie sa pocieszajace więc prosze panów i panie :mrgreen: o POMOC i udzielenie kilku porad i wskazówek model mojej pompy to PSG 16 silnik Y2.2 DTR i odpowiedzi na kilka pytań

1 czy te pompy regeneruja jest to pompa dwu stykowa ( podobno nie ale podobno jesteśmy zdolnym narodem ) jesli tak to czy ktoś to robił i gdzie

2 czy można kupic uzywana i na co zwracac uwage przy zakupie ( i jeśli ktos przerobił tą obcje to proszę o namiar gdzie można kupic )

Pozdrawiam i mam nadzieję ze bedziecie w stanie mi udzielic kilku porad

 

usunąłem z tytułu "POMOCY"to jest zbędne/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Anonymous

witam

kolego.. bedzie chyba slabo.. ja mam te poimpe w signum 2.2 dti... ostatnio znalazlem opilki metalu w filtrze paliwa.. i ciezko mi odpala jak postoi z 4h na mrozie od zgaszenia i wtedy probuje odpalic i swieczki nie pala... z tego co sie dowiedzialem.. a dzwonilem po wiekszasci servisow diesla to teh pompy nie robia... bo pompa ma bit loga co do ilosci zapisow w sterowniku x2 lub x3 i wtedy na smietnik... tak wiec nikt nie chce jej dotykac.... mechanika to w sumie taka jak w vp44 psg5... ale podobno jest problem z adaptacja nowych czesci przez sterownik... nowa (podobno nowa) 4,5tys z czech + 1 tys adaptacja tech2... tak czy inaczej 5,5 tys.... szkoda slow.... na allegro uzywki 1500zl... ale ile to pojezdzi....:drunk:?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności