Skocz do zawartości

usterka cieknacego paliwa v6


Gość Tfx

Rekomendowane odpowiedzi

DAROMV6 czy ta usterke cieknacego paliwa da sie jakos rozwiazac samemu czy trzeba wymienic ten zawor? nie wiem gdzie tego szukac z gory dzieki pozdrawiam :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAROMV6, wiesz to ten zaworek jak w kole ten cieknie zaraz za kolektorem napewno wiesz nie mam zdjecia zeby zamiescic niestety :urodziny: a boje sie jezdzic tym samochodem

bo roznie z tym paliwem

bywa zauwazylem ze szybko opada wskazowka i czasem smierdzi benzynom pod maska patrze a tam powodz zdjolem ta nakretke i podcieka a max cieknie na zapalonym silniku

stal samochod z 4 dni i wycieklo sporo paliwa a klopot mam taki iz wyjechalem na urlopik poza swoje miasto i nie wiem jak to naprawicv gdzie zrobic itd do warszawy kawal drogi kurcze a tak apropo moja oma z twojego miasta pochodzi :urodziny:

 

[ Dodano: Wto Sty 19, 2010 16:29 ]

benzyną poprawiam sie w nerwach czlowiek pisze i popelnia bledy :wesoly:

 

[ Dodano: Wto Sty 19, 2010 16:38 ]

dzieki za rozdzielenie bo ucze sie stapac po forum :drunk:

 

usunąłem zdublowany tekst/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obróceniu tej listwy wtryskowej jest z drugiej strony

tzw. wentyl w króćcu kontrolnym

http://forum.opel24.com/co-to-jest-za-regulator-vt28634.htm?highlight=ci%B6nienia+paliwa

np jego uszczelnienie mogło puścić,

 

jak z mojego, to dawaj obadamy :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom z twojego latala tam pare latek teraz po 100lycy smiga wpakowalem w nia mase kasy ale jezdzi :drunk: tylko teraz jakies dziwne zeczy sie dzieja typu tc nie dziala a abs dziala :D po przekreceniu stacyjki nie zapala sie na zegarach abs zmienilem ten sterownik od abs-u i tc sprawdzalem na kompie jest teraz napiecie na zaworach zwrotnych ale nie dziala wczesniej pokazywalo brak napiecia na tym starym teraz w zime zamek zaczol wariowac sam sie zamyka itd no i najgorsze to paliwo ze cieknie a musze jakos wrocic do wawy czy ten zaworek mozna sa wymienic czy trzeba cala listwe :):o:o jak wroce do wawki pokaze ci ja moze ja znasz :beer: teraz nie mam tu zadnych zdjec dzieki za pomoc aaaaaa wlasnie ten przedmiot na allegro co podales rozumiem ze mozna przez ciebie czesci zakupic posiadasz?:) pozdrowionka jak mozesz odpisz co z tym zaworem zrobic bo juz wychodze z siebie :beer:

 

[ Dodano: Wto Sty 19, 2010 19:57 ]

Dobra ogarnolem se juz temat cieknacego paliwa az wstyd pisac ze taki drobiazg

a wywolywal tyle stresu i nerwow nooo i dziwnej pracy silnika przez zle cisnienie na listwie :)

 

dla czytajacych jak by wam sie przytrafilo nie musicie jechac do warsztatow a samemu zrobic;p

 

wyposazyc sie w maszynke do odkrecania wetylkow rowerowych xD i nowy wentylek wykrecic i wkrecic nowy :beer:

 

pozdrawiam :):wesoly::):):urodziny::urodziny::):):drunk::drunk::drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem fotki wkleić bo porobiłem i wróciłem

niech na przyszłość ostaną

miejsce tego niescenscia :

Dołączona grafika

 

akurat na dorobionym trzpieniu taki wentylowy odkręcacz z nacięciem :

Dołączona grafika

 

po wykręceniu go - po prawej

wentyle z kół - po lewej

Dołączona grafika

nie widzę różnicy, więc po co przepłacać :urodziny:

na trasie z zapasówki byś wykręcił :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahhaahah teraz sie zaopatrze w wentylki i moze detki xD :wesoly::D:D:D:D

 

ale dziekuje bardzo za pomoc i przepraszam za klopot dla Cie :urodziny:

 

fotki sie napewno przydadza ale stresik byl nie powiem :urodziny: teraz tc i zamek centrany nooo i zamieszczenie fotek po powrocie do domq :drunk: tylko musze ogarnac jak bo nic tu nie kumam jak na razie :)

 

 

pozdrawiam :):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności