Skocz do zawartości

Radio CD 50 Phone Opel Astra 2006 rok, zmiana menu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zwracam się z prośbą o info na temat radia w oplu astrze,auto przywiezione z Niemiec radio-'' CD 50 phone '' czy jest techniczna możliwość zmiany menu z Niemieckiego na język Polski?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość plastik78

kolego ja kupiłem astre z takim radiem była walnięta z przodu i nie działał panel sterowania z klimatyzacją automatyczną < uszkodzony bezpiecznik < dało się ustawić polski język po wymianie bezpiecznika w tylnej centralce elektrycznej język polski zniknął jak go wyjmę to mogę ustawić polski niestety bez nawiewu nie da się jeździć więc na pewno jest jakiś tańszy sposób niż programowanie może ktoś podpowie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Podobnie u mnie. Samochód z niemiec - brak menu polskiego. Czy w Waszych astrach z CD 50 macie BC (komputer pokładowy)? Po przejściu na BC na wyświetlaczu mogę tylko ustawić czasy podróży (z postojem, bez postojów... i jeszcze coś tam), innych danych takich jak np. spalania nie pokazuje. Czy można to jakoś zmienić?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plastik78

u mnie są 3 strony radio -telefon i bc jak przejdę na bc to pokazuje zużycie i zasięg jak potwierdzę dużym kółkiem to mam dwa liczniki trasy jak zrobisz test mode widać temperaturę płynu i parę innych rzeczy . apropo języka czekam na op-com jestem ciekawy czy będzie opcja zmiany mam nadzieje że tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że u mnie tak naprawdę nie ma BC. Po starcie mam tylko dwie zakładki - radio+telefon. Zakładka BC uaktywnia się tylko po naciśnięciu klawisza"BC" przy pokrętle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie!

Podobnie u mnie. Samochód z niemiec - brak menu polskiego. Czy w Waszych astrach z CD 50 macie BC (komputer pokładowy)? Po przejściu na BC na wyświetlaczu mogę tylko ustawić czasy podróży (z postojem, bez postojów... i jeszcze coś tam), innych danych takich jak np. spalania nie pokazuje. Czy można to jakoś zmienić?

Pozdrawiam

Mam ten sam problem. Czy ktoś wie, czy można i gdzie można wymienić/zaktualizować oprogramowanie CD50 Phone, tak aby BC podawał parametry inne niż tachometr?

Pozdrawiam. :D

 

[ Dodano: Wto Cze 15, 2010 19:10 ]

Na techu 2 da się zrobić. Właśnie to uczynilim śmy. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ojciec miał vectrę z tym radiem z 2006 roku. trochę szkoda że nawigacji nie było, ale zato gniazdo na sim karty też dobra rzecz i tak : język na polski zmieniłem mu normalnie w opcjach. po wciśnięciu tego przycisku bc ( bo normalnie tylko 2 tabele były : audio i tel ) robił sie tylko stoper. to podzwoniłem i popytałem. w serwisie opla w łodzi za aktywację komputera ( komputer w autach z tym przyciskiem bc i sterowaniem przy kierowny lub w kierownicy jest zawsze wbudowany tylko że w więksozści przypadków nie aktywowany i tak : ) chcieli 450 zeta. wydało mi się to rzeczą śmieszną więc podzwoniłem po okolicznych elektronikach z mniejszych miejscowości z mojego regionu. i znalazłem gościa co w ciągu 10 minut minut aktuwował ojcu kompa za 50 zl. i tak : wyszły te wszystkie opcje typu spalanie, itd a także dodał sterowanie światłami z pilota ( szyby już były ), kontrolka płynu w spryskiwaczach i jeszcze cos tam. tylko ciśnienia w oponach nie dało sie ustawić bo nie miał czujników . ale tak to to co potrzebne było. i mówie: nie dajcie sie ograbiać w aso. każdy dobry elektronik co ma optecha,opcom,laptopa i wejscie na gniazdo do kompa wam to zrobi za mniej niż 100.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość lolopolozo

ojciec miał vectrę z tym radiem z 2006 roku. trochę szkoda że nawigacji nie było, ale zato gniazdo na sim karty też dobra rzecz i tak : język na polski zmieniłem mu normalnie w opcjach. po wciśnięciu tego przycisku bc ( bo normalnie tylko 2 tabele były : audio i tel ) robił sie tylko stoper. to podzwoniłem i popytałem. w serwisie opla w łodzi za aktywację komputera ( komputer w autach z tym przyciskiem bc i sterowaniem przy kierowny lub w kierownicy jest zawsze wbudowany tylko że w więksozści przypadków nie aktywowany i tak : ) chcieli 450 zeta. wydało mi się to rzeczą śmieszną więc podzwoniłem po okolicznych elektronikach z mniejszych miejscowości z mojego regionu. i znalazłem gościa co w ciągu 10 minut minut aktuwował ojcu kompa za 50 zl. i tak : wyszły te wszystkie opcje typu spalanie, itd a także dodał sterowanie światłami z pilota ( szyby już były ), kontrolka płynu w spryskiwaczach i jeszcze cos tam. tylko ciśnienia w oponach nie dało sie ustawić bo nie miał czujników . ale tak to to co potrzebne było. i mówie: nie dajcie sie ograbiać w aso. każdy dobry elektronik co ma optecha,opcom,laptopa i wejscie na gniazdo do kompa wam to zrobi za mniej niż 100.

 

 

 

Ja wam to zrobię w Warszawce za 50zł :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności