Skocz do zawartości

Silnik gaśnie w trakcie jazdy przy hamowaniu, redukcji


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zachowanie(gaśnięcie przy zrzuceniu na luz) to typowy objaw uszkodzonego impulsatora. W vectrze tak samo jak i w astrze F jest on z tyłu licznika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Renata.123

Ja tez mam ten problem co Pani tylko ja mam skrzynie automatyczna i jak gaśnie w trakcie jazdy blokuje mi się cały układ i dopiero jestem w strachu ze tylko laweta mi pomoze. Też nie wiedzą co jest .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam ten problem co Pani tylko ja mam skrzynie automatyczna i jak gaśnie w trakcie jazdy blokuje mi się cały układ i dopiero jestem w strachu ze tylko laweta mi pomoze. Też nie wiedzą co jest .

Może selektor ze skrzyni do czyszczenia ? Czy na kompie pokładowym jeżeli takowy jest są jakieś komunikaty ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Ja tez mam ten problem co Pani

To mi się podoba bo myślałem że na forum nie ma Panów i Pań ???

Co do tematu to jak kolega nowy72, mówi. Musi być jakiś komunikat, pokazać błąd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata.123

Ja tez mam ten problem co Pani

To mi się podoba bo myślałem że na forum nie ma Panów i Pań :(

Co do tematu to jak kolega nowy72, mówi. Musi być jakiś komunikat, pokazać błąd

No u mnie nic nie pokazuje, a w nawiasie , jestem nowa i nie mogę się połapać na tym forum :D???:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Witam

Nie sądzę by to była wina skrzyni.

skrzynia normalnie pracuje na wyświetlaczu nie pokazuje check ,po naciśnięciu hamulca znika ???

To jakoś dziwnie piszesz. Znika to znaczy że się zapala więc należy sczytać błędy. Inaczej to będziesz wymieniać wszystko bez potrzeby.

Często pomaga czyszczenie przepustnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata.123

Witam

Nie sądzę by to była wina skrzyni.

skrzynia normalnie pracuje na wyświetlaczu nie pokazuje check ,po naciśnięciu hamulca znika ???

To jakoś dziwnie piszesz. Znika to znaczy że się zapala więc należy sczytać błędy. Inaczej to będziesz wymieniać wszystko bez potrzeby.

Często pomaga czyszczenie przepustnicy

Więc napiszę wyraźniej, po odpaleniu silnika świeci check.

naciskam hamulec i gaśnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość rav_sanok

Witam

Jestem nowy na forum, problem opiszę od początku, posiadam astre g x12xe problem jak i u Was, hamuje wciskam sprzęgło hamuje i cisza silnik gaśnie, odwiedziłem już kilku mechaników i nic, ostatni uczciwie mówią że nie wiedzą i odsyłają do następnych.

trochę już napowymieniałem i że tak powiem kończy się cierpliwość itp.

świece, czujnik położenia wału, temperatury, filtry, przepustnica, tps, krokowy (mam już 3) kolektor dolotowy, uszczelki dolotu, olej,

jeszcze mam niepeweność do obrotów przy odpalaniu wskakuje do 3tyś i spadają, odczuwam też lekkie szarpnięcie przy 2tyś jak by na chwile iskre zabrało, pozatym auto jak na swoją pojemność radzi sobie rewelacyjnie w sumie jazda 100% miasto, brak mi już wizji gdzie szukać, może ktoś miał taki problem i go rozwiązał. błędów brak. pozdrawiam

Edytowane przez rav_sanok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności