Skocz do zawartości

Naprawa klaksonu dodatkowy włącznik


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam posiadam Kadecika '89 nie działa mi klakson to znaczy był odpięty przewód "+" w kierownicy. Podłączyłem go i już wiem czemu został odpięty. Klakson sie zacinał nieraz po wcisnieciu gdzies te blaszki sie zwierały cały czas (byc moze ta gabka co je dzieli do wymiany). Ale co gorsza na krótko (stykajac przewody) raz działa a raz nie działa. kiedy juz zadziała to czasem słychac poprawna prace a czasem tak jakby na pół gwizdka. Chce zamontowac zboku taki przycisk ze jak go wcisne to bedzie trabił (pytanie jaki tam prad jest na ile amper musi byc ten przycisk) drugie pytanie wazniejszze skad wyprowadzic przewody dobrze gdyby mozna była gdzies z okolicy kierowniy zeby nie ciagnac znowu gdzies od przekaznikow przez ten wlacznik do klaksona bo az tak bardzo sienie znam. Co moze byc wogole przyczyna tego ze czasem tak na pol gwizdka pracował. Z gory dziekuje kolegom za pomoc i poswiecony czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co ty kombinujesz.?

 

Klakson ma działać tak jak go fabryka zrobiła, a nie na jakieś kombinowane przyciski.

 

I zgodnie z regulaminem dopisz symbol silnika w profilu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co ty kombinujesz.?

 

Klakson ma działać tak jak go fabryka zrobiła, a nie na jakieś kombinowane przyciski.

 

I zgodnie z regulaminem dopisz symbol silnika w profilu.

Wolałbym jakas sensowna odpowiedz bo tym mnie akurat nie zaskoczyłes myslisz ze niechciałbym zeby tak działal?? kolaga przy korsie mial na taki przycisk i swietnie sie spisywal, a wiadomo ze lepiej taki niz wcale.

 

No ale pomijajac pomysł przycisku i zakładajac e chciałbym zeby działał tak jak jest oryginalnie czyli w kierownicy co musiałbym zrobić co sprawdzić??

 

 

PS. co do tego oznaczenia silnika to nie mam pojecia jaki to. (1.6 benzyna 1989r)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wolałbym jakas sensowna odpowiedz

kolaga przy korsie mial na taki przycisk i swietnie sie spisywal, a wiadomo ze lepiej taki niz wcale.

 

Dostaniesz sensowny mandat to szybko zrozumiesz o co chodzi.

 

chciałbym zeby działał tak jak jest oryginalnie czyli w kierownicy co musiałbym zrobić co sprawdzić??

Na krótko podłączyć i sprawdzić syrenę.

Potem przekaźnik sygnału i kable.

. co do tego oznaczenia silnika

to nie mam pojecia jaki to. (1.6 benzyna 1989r)

To poszukaj na allegro, w googlach, albo na forum obrazków z silnikami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No jak nie bede mial wogole sygnalu dzwiekowego to napewno predzej mandat dostane niz z takim z reszta mniejsza o to. własnie sprawdzałem co do tego oznaczenia silnika i kicha mialem nadzieje ze moze po rozkodowaniu nr VIN cos sie dowiem ale nic z tego.

 

Na krótko podłączyć i sprawdzić syrenę.

Potem przekaźnik sygnału i kable.

 

ok tylko który to przekaźnik i jak się to wogóle sprawdza??

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 19:38 ]

Koledzy nikt nie jest w stanie mi pomóc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności