Skocz do zawartości

czujnik ciśnienia za turbiną


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czy ktoś może mi powiedzieć czy za turbiną na elektrozaworach znajduje się jakiś czujnik i jak on się prawidłowo nazywa, bo mój mechanik pogrzebał coś tam przy tych zaworkach bo mi się turbinka nie załączała i powiedział, że jest jakiś up sensor do wymiany. Na razie zrobił coś na krótko i turbinka śmiga, dodał też że otwiera się teraz na cały zicher.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz tego?

http://moto.allegro.pl/listing/search.php?category=620&description=1&order=p&string=elektrozaw%C3%B3r+turbiny+astra

 

Popatrz na numer starego zaworu i kup taki sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie tego szukam, na razie rozebrałem stary przeczyściłem, sprawdziłem cewkę elektromagnesu ( nie wiem czy tylko za dużo nie ciągnie prądu bo aż 2A ) i na razie sobie terkocze. Jak będzie się powtarzało to będę musiał kupić drugi. Dzięki za zainteresowanie.

 

Jeżeli mam inny numer to mogę zamienić na inny? Bo u mnie jest 09158200, a dużo jest tych 09128022 / 90502860 i nie wiem na czym polega różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie tego szukam, na razie rozebrałem stary przeczyściłem, sprawdziłem cewkę elektromagnesu ( nie wiem czy tylko za dużo nie ciągnie prądu bo aż 2A ) i na razie sobie terkocze. Jak będzie się powtarzało to będę musiał kupić drugi. Dzięki za zainteresowanie.

 

Jeżeli mam inny numer to mogę zamienić na inny? Bo u mnie jest 09158200, a dużo jest tych 09128022 / 90502860 i nie wiem na czym polega różnica.

 

 

kolego u mni też padł zawór o nr 09158200 i mechanik zamienił te zawory a w w miejsce wylotu założył zaślepkę na zawór 09128022 tak że zawór 09128022 jest w miejscu 91280200 i wszystko ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolego u mni też padł zawór o nr 09158200 i mechanik zamienił te zawory a w w miejsce wylotu założył zaślepkę na zawór 09128022 tak że zawór 09128022 jest w miejscu 91280200 i wszystko ok

 

a napiszcie jakie mieliście wcześniej objawy bo ja borykam się z tym że od czasu do czasu turbina po prostu nie działa. Nie ma reguły auto po odpaleniu nie wskazuje żadnego check- a nie ma kontrolki z kluczykiem. Tak jakby ktoś odłączył turbinę. Zdarzyło się to już 2-3 razy ostatnio wczoraj przejechałem 100 km bez doładowani podjechałem na stację auto postało 3-4 min po czym po odpaleniu jest trubina !!! i bądź tu człowieku mądry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności