Skocz do zawartości

Kierunek prawy przód Vectra C nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam .

Od jakiegoś czasu na zmianę raz działa raz nie prawy kierunek przedni . Jest to denerwujące chociaż z tego powodu że pojawia się info o usterce nawet parę razy na minutę ,które trzeba kasować. Próbowałem już zaglądnąć do tego ale tam nie ma dojścia do żarówki .Czy trzeba wymontować reflektor??? Po puknięciu w reflektor kierunek działa, później różnie. Czy ktoś miał podobny problem??? Jeżeli tak proszę o informacje jak to naprawić . Za każde info z góry dzięki.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Czy trzeba wymontować reflektor??? Po puknięciu w reflektor kierunek działa, później różnie.

Jak nie ma dojścia do żarówek to trzeba zdemontować reflektor.Ale w tym modelu to najpierw trzeba zacząć od zderzaka bo jedna śruba jest schowana pod nim,wystarczy trochę zderzak odchylić .Niestety to jest wielki PLUS dla konstruktorów nowych modeli samochodów gdzie aby wymienić żarówkę najlepiej zdemontować reflektor.Pukanie nic nie da a możesz coś sobie uszkodzić.Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oktawian

Jak pukasz i działa to znaczy, że ma słaby styk . Bez poprawienia żarówki się nie obejdzie . Zajedź do ASO może jak kupisz u niech żarówkę to wymienią w cenie po swojemu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tak i tego się boję bo trzeba ściągać zderzak a ja nie mam na to czasu bo jestem za granicą a wracam dopiero za miesiąc .

A jak chodzi o ASO to na pewno tego nie zrobią w cenie żarówki bo jak chodziło o wymiane pozycyjnych to krzyknęli 50 zł. od jednej bo dojście jest kiepskie i trzeba wyciągać akumulator z jednej a filtr powietrza z drugiej strony. Mimo wszystko dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam :)

Miałem ten sam problem, i na pocieszenie dodam ci tylko ze czeka cię ta sama sytuacja w lewym reflektorze. Przyczyna jest w gnieździe żarówki a mianowicie wypalają się styki.

 

Żeby się dostać do tego migacza w reflektorze najpierw trzeba zdemontować cały filtr powietrza późnej, przez nadkole odkręcasz zderzak i na końcu reflektor. Jak masz AFL to nie odłączaj wiązki, możesz rozprogramować światła. Ja uporałem się z tym defektem na miejscu, lutownica i cyna robi cuda :D Wylutowałem nową ścieżkę w oprawce żarówki i chodzi już drugi rok i to w obydwu reflektorach miałem tę przygodę .

 

W ASO zaśpiewali 3 tyś, (usterka nienaprawialna, wymiana reflektora)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Jak zwykle idą na łatwiznę najlepiej wymienić na nowa część a klient niech płacze i płaci.Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności