Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe astra G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam klocki ATE, mam takie i nie piszcza, nie ma czarnego nalotu na felgach i ogólnie sa spoko ale troszkę drogie. Nie polecalbym ci różnego typu polskich zamienników i innych syfów dostępnych na allegro za 15zł :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi polecali TRW, firmę która przejęła Lucasa - miałem kiedyś Lucasy i były o.k. więc wziąłem je. Kosztowały coś koło 120 zł na przód do tarcz "280".

A z tym brudzeniem to stefdeath, trochę mnie zaskoczyłeś - w sumie mogłem je kupić, bo przy alu to jest faktyczny problem. Ponoć nie brudzą jeszcze EBC Greenstuff.

:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności