Skocz do zawartości

Corsa b gsi nie chce odpalic


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam mam problem ze swoja corsinka silnik c16xe

napisze od początku ...

korsinke kopiłem 4 miesiące temu i poprzedni właściciel powiedział że niedługo trzeba będzie wymienić silniczek krokowy czasami stopował się i falowały obroty następny objaw był taki ze czasami jak ja to mowie miałem turbo dziurę mianowicie samochód się mulił i do 3500obrtotow nie chciał za bardzo wkręcać się w obroty a powyżej leciał jak torpeda kolejnym mankamentem była hucząca pompa paliwa..

do rzeczy w tamtym tygodniu wymieniłem krokowy trafiła się okazja to kopiłem niestety zamiennik po zamontowaniu problem z obrotami się powtarzał odłączyłem lambdę i było git kopiłem nowa ale jeszcze niestety nie zdążyłem zamontować ponieważ po przyjechaniu do domu od kolegi samochód zdechł tzn próbowałem go odpalić i bezskutecznie kolejnego dnia po katowaniu rozrusznika z minute samochód z ledwością odpalił na początku na 2 później na trzech garach aż po chwili normalnie zaczął pracować..

następnego dnia całkowicie zdechł i nic nawet nie chce zaskoczyć

myślałem ze to może pompa paliwa wiec wyczyściłem ja tylko jak podłączyłem ja to jakoś ta benzyna sikała dziwnie jak mała fontanna ale benzyna jako tako dochodzi do tego silniczka bo świece zalewa... iskra tez jest.. próbowałem z pychu z linki odpalać.. efekt był taki ze silnik zaczął pracować ale jak wcisnąwszy sprzęgło i od razu gasł...

nie mam zielonego pojęcia co to za objaw i co się mogło stać znajomy mówił o jakiej wstrzasowce ale co to jest nie mam pojęcia.. możliwe ze to pompa czy może ten czujnik walu ?? ktoś pomoże??

 

Poprawiłem literówkę/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Witam

Mówisz że pompę sprawdzałeś, a wężyk przy pompie ( łączący) też sprawdziłeś??

Sprawdź czy i jak wtrysk podaje paliwo a nie z wężyków

A przewody nie mają przebicia ??

Jak wymieniałeś krokowy czy był o ring ??

Przenoszę do odpowiedniego działu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności