Skocz do zawartości

spryskiwacze świateł


Rekomendowane odpowiedzi

mój Opel Sintra ma przed przednimi lampami spryskiwacz, pod maską zbiornik pełny z płynem do spryskiwania lamp, ale za groma jasnego nie mam pojęcia jak to włączyć. Żadnych przycisków na kokpicie itp. Czy to wychodzi samoistnie?? Palcem wyciągałem spryskiwacz, wychodzi chyba na jakimś siłowniku, ale ręce rozkładam, jak to włączyć.( przy spryskiwaniu szyb nic nie wychodzi). Pozdrawiam i proszę o zorientowanych w Oplach o podpowiedź. Z góry dzieki!!Mirek :D:lol:!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączasz spryskiwacz przedniej szyby to automatycznie chlapie na lampy przednie,a spryskiwacze lamp wysuwają się po ciśnieniem - płyn je wypycha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączasz spryskiwacz przedniej szyby to automatycznie chlapie na lampy przednie,a spryskiwacze lamp wysuwają się po ciśnieniem - płyn je wypycha

Zgadzam się ale musisz mieć zapalone światła przynajmniej ja mam tak w Astrrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, nawet przy zapalonych światłach spryskiwacze nie działają. Może jakieś inne pomysły?Czy muszę się położyć pod auto mimo wszystko? Coś na pewno pokombinuję, ale może właściciel Sintry się wypowie na jakiej zasadzie działają spryskiwacze lamp przednich. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz sprawdzić czy nie są odłączone, może poprzedniemu właścicielowi płyn za mocno ubywał i je odłączył , bo przy włączonych światłach powinny działać - ja jak jade i spryskuje szybe przód to widać jak "mgła" z płynu spryskiwacza leci na lampy i maske

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Opel Sintra ma przed przednimi lampami spryskiwacz, pod maską zbiornik pełny z płynem do spryskiwania lamp, ale za groma jasnego nie mam pojęcia jak to włączyć. Żadnych przycisków na kokpicie itp. Czy to wychodzi samoistnie?? Palcem wyciągałem spryskiwacz, wychodzi chyba na jakimś siłowniku, ale ręce rozkładam, jak to włączyć.( przy spryskiwaniu szyb nic nie wychodzi). Pozdrawiam i proszę o zorientowanych w Oplach o podpowiedź. Z góry dzieki!!Mirek :];(;(

 

Sprawdź bezpiecznik. Pewnie w zimie przymroziło płyn i poszedł bezpiecznik. JA TAK MAM W SINTRZE ZAWSZE NA POCZĄTKU MROZÓW

pozdrawian

roman

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale sprawdzę jak moje cudo zostanie naprawione. Masło zamiast oleju śni mi się już po nocach, kasa za naprawę teź, więc teraz problem spryskiwaczy świateł---- jest ODŁOŻONY, ale na pewno powrócę do tematu, czy coś mi się udało zrobić. Pozdrowienia. Aha. Czy zlot Opli Sintra kiedyś się odbył:D Sezon urlopowy niedługo, więc może Mazury Was skuszą ?? Pozdrawiam. Na razie widzę ze 3 osoby z Sintrą. Ujawnijcie się pozostali :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

poczekam jeszcze tydzień [mam nadzieję] i się ujawnię

 

mam nadzieję, że bedziemy pisali tylko o ZLOTACH,

spryskiwaczach i filtrze powietrza - wrzucę później zdjęcie filtra jaki był

w nasze SINTRZE w momencie zakupu :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Mam ten sam problem zlokalizowałem bezpieczniki numer 36 i 37 pod maską,ale są dobre,co trzeba jeszce zrobić aby zadziałały te spryskiwacze ,jak dostać się do pompki w zbiorniczku i gdzie szukać tego ciśnienia ,które wypycha siłowniki?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności