Skocz do zawartości

dopasowanie oświetlenia - żarówki


Rekomendowane odpowiedzi

Gość rockmail

Witam wszystkich Państwa Klubowiczów bardzo serdecznie :)

Od tygodnia jestem - mam nadzieję - szczęśliwym posiadaczem Vectry C 1,8 GTS przed liftingowej.

Jest to wersja elegance (trochę dziwne, że nie ma tempomatu, ale to tak na marginesie).

Przegooglałem już miliony stron. Nie wiem już co robić. A problem polega na tym, że światła mijania w moim samochodzie są ksenonowe. Chciałbym dobrać sobie pozostałe żarówki, aby dawały zbliżoną barwę światła do ksenonów. Przyznam, że trochę to nieładnie wygląda, jak mijania świecą niemalże biało, a pozycyjne, drogowe i przeciwmgłowe ciepłą barwą żółtą.

Porad z wujkiem google około mnóstwo. Na początek wybrałem z tych porad philipsy blue vision. Ale powiem szczerze, po zapaleniu ksenonów, efekt daleki od oczekiwań. Wciąż widoczna jest barwa zółta. Czy to już tak musi być, czy można jednak coś dobrać z rynku żarówek?

Proszę Klubowiczów o poradę.

Pozdrawiam sobotnie :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rockmail

Sprawdź dokładnie bo chyba Masz soczewki.Spryskiwacze są?

Za kogo Ty mnie masz?! Doskonale WIEM, jakie posiadam wyposażenie. Zaspokoję Twoją ciekawość, tak mam spryskiwacze.

Znalazłem Philipsy Crystal Vision 4300K. I chyba póki co zdecyduję się na nie, ponieważ Philips Diamond Vision 5000k czy Osram Cool Blue Hyper White 5000K są póki co w Polsce nieosiągalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Za kogo Ty mnie masz?! Doskonale WIEM, jakie posiadam wyposażenie

Się tylko grzecznie zapytałem,bo przez to łącze internetowe nie widzę Twojej VC.A za kogo Cie mam?Za posiadacza Vectry C,i jeżeli Cie tym pytaniem obraziłem to sorki.Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

Za kogo Ty mnie masz?!

... kolego - nerwy do konserwy :)

Doskonale WIEM, jakie posiadam wyposażenie

... ale my nie ...

mijania świecą niemalże biało, a pozycyjne, drogowe i przeciwmgłowe ciepłą barwą żółtą.

... czy ksenonowy żarnik masz tylko w mijania :) a reszta H4 czy H7 :)

zbyszek670 ma rację, że się dziwi ... i chce więcej info - bo jak pomóc :)

... w drugim poście już krzyczysz(reg. pkt. 3.1) to co będzie za tydzień :?::?: a w profilu tylko enigmatyczne info VC ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogolnie w Vectrach zastosowano rozstaw zarowek H7+ H7 + W5W.

 

Jeśli masz Xenony na mijania to powinnes miec także odpowiednie zarowki na drogowe i podpiete drogowe pod przetwornice aby barwy światła byly zblizone.

 

co do postojówek to sa dostepne 5xLED W5W co spelnia calkiem swoja role.

 

Tylko pamietaj o dobieraniu barwy, przypomne ze za niebieskie mozesz miec albo mandat albo demontaz na drodze w razie co.

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności