Skocz do zawartości

Klamki chrom astra G \ obudowa lusterek


Gość dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dizel1982

Witam.

 

Udało mi się dzis nabyć naprawdę okazyjnie absolutnie nie zniszczone klamki do astry g. Klamki oczywiście wewnętrzne, chromowane. Dodam że zapłaciłem 50zł za wszystkie 4 sztuki a patrząc po cenach na allegro to naprawdę okazja. Teraz pytanie. czy ktoś ma jakiś pomysł jak te klamki sie wymienia? Jest poradnik na autokąciku ale to do astry F a ja chcę wymienić je w astrze G. Robił ktoś z Was już to? Dużo roboty? Może lepiej zlecić tą usługę np ASO?

 

Jeszcze jedno pytanie do tego tematu. Oczywiście tytuł już zmodyfikowałem. Czy może orientuje sie ktoś czy ta obudowa z lusterka jest zdejmowana a jeśli tak to jak? Bo chciałbym ją polakierować bo mam czarne. W wakacje jeszcze zajmę się lakierowaniem listew i klamek ale póki co chce zrobić te lusterka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Nie wiem jak jest w astrze g ,ale w mojej klapke musialem wymienic bo byla peknieta i sam sciagnalem.Byla ona na zatrzaski.Stara zdjalem latwo tak samo latwo wlozylem nowa.Dodam ze nie uzywalem zadnych narzedzi.Zwyczajnie scisnalem i zeszla ale to moze tylko szczesliwy traf,pozdro http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/mg.gif i powodzenia

 

Dodam ze nie jestem fachowcem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dizel1982

Jeżeli okaże się że jednak bez ściągania tapicerki z drzwi się nie obejdzie to zaczekam jeszcze trochę. Myślę że jakoś pod koniec kwietnia lub w maju będę lakierował klamki i listwy zatem zrobię wszystko za jednym zamachem bo zwalać teraz specjalnie boczki dla klamek i za miesiąc znowu toi rozbierać aby polakierować klamki to bez sensu. W najbliższym tygodniu biorę się za lusterka. Dziś kupiłem w inter carsie za 60zł obie obudowy lusterka przeznaczone do malowania. W poniedziałek zawiozę je do znajomego lakiernika, tzn znajomego, to moja rodzina .. Już z nim gadałem i nie weźmie nic. Zrobi mi to tylko po szkotach farby. Ale za klamki i listwy to już będę musiał zapłacić bo z tym to się podobno już trochę dłuzej schodzi aczkolwiek rozważam opcję zakupu klamek i listew w inter carsie, przeznaczonych do malowania. Chyba to będzie najlepsze wyjście.

 

[ Dodano: Sob Mar 27, 2010 11:46 ]

Dobra Panowie, na poniedziałek muszę zawieźć obudowy lusterek do malowania. Powiedzcie mi teraz jak je ściagnąć bo nie chce niczego połamać. Mam nadzieje że ktoś pomoże.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności