Skocz do zawartości

Astra a Astra Classic


Gość bolo1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bolo1234

Może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica między astrą a astrą classic? Bo w sumie nie znalazłem odpowiedzi a ciekawi mnie to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astra classic to astra produkowana w Polsce

polityka GM jest taka ze poprzedni model

jest nadal produkowany rownolegle z nowszym

i mial nazwe classic

teraz po wejsciu najnowszej astry zrobili to samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bolo1234

Czyli classic to produkowana w Polsce czy równolegle z nowszym modelem? Może być astra classic wyprodukowana w innym kraju niż Polska? Czy to chodzi o to że jak wchodzi nowy model to starszy jest produkowany tylko w Polsce i nazywa się classic? Czy generalnie wszystkie produkowane w Polsce to classic niezależnie czy to stary czy nowy model?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli classic to produkowana w Polsce

Jak do tej pory tak,astra F po wejściu do produkcji astry G była produkowana tylko w Polsce i nosiła ''przydomek''classic i podobnie jest z Astrą G,gdy po wejściu do produkcji astry H jej produkcja była kontynuowana tylko w Gliwicach.

Czy generalnie wszystkie produkowane w Polsce to classic niezależnie czy to stary czy nowy model?

Wtedy gdy są produkowane równolegle dwa modele,to starszy nosi nazwę classic(gdy się zazębia produkcja nowego i starego modelu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orientujecie się czy produkcja Astry H w nadwoziu 5d nadal jest kontynuowana, czy została zakończona po wprowadzeniu IV generacji. Obecnie dilerzy oferują właśnie ten model ( 5-drzwiowy hatchback) z 2010 roku jako Astra III Classic pomimo tego, że nie ma na nich oznaczeń o klasyczności. Natomiast pozostałe wersje, których produkcja ma się zakończyć w 2010 lub 2011 już nie są prezentowane jako Classici.

 

Osobiście myślałem, że produkcja hatchbacka została definitywnie zakończona, ale teraz nie jestem pewien, tym bardziej że ta wersja dalej figuruje w ofercie Vauxhalla, co może oznaczać że zakład w Ellesmere Port wciąż produkuje tę wersję nadwoziową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość krisoo

Astra III Classic będzie produkowana. Sam interesowałem się jej tematem. Niestety będzie tylko jedna wersja wyposażenia (jak wcześniej Essentia). Czyli bez srebrnych listew na desce rozdzielczej, oraz drzwiach i bez pierścieni na zegarach. Trochę dla mnie dziwne, że nie można tego dokupić. Bez tych dodatków wygląda jakoś tak biednie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności