Skocz do zawartości

Vectre C 2002r Brak połączenia z radiem


Rekomendowane odpowiedzi

problem z radiem tzn podłączyłem auto pod komputer i nie ma połączenia z radiem, wyszedł na kompie brak połączenia, pisze ze jakaś szyjka jest uszkodzona,i ze trzeba jakimś kodem spróbować?radio gra tylko nie chodzą przyciski u kierownicy i nie pokazuje stacji??czy ktoś wie jak to naprawić a ja nie mam żadnych kodów

 

Zmieniłem tytuł na bardziej czytelny/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy radio działa tylko nie ma połączenia z wyświetlaczem na górze oraz przyciski na kierownicy nie działają byłem na serwisie powiedzieli mi żeby wyciągnąć radio ale okazuje się że tak jakby było zamontowane na stałe i wygląda jak by ktoś zmienił na inny model próbowałem wyciągać radio z półki okazuje się że zamki są poprzekręcane i radio widać że jest przyklejone jakimś klejem męka pańska z kolei gość chciał zmienić wgrać coś do samochodu a potrzebuje kod dostępu CART PAS do samochodu niestety a to kosztuje sam nie wiem co robić postaram się jakoś wyciągnąć to radio nie psując zaczepów i tapicerki wr kupiłem zaczepy by je wyciągnąć ale nic z

tego. Radio tak jak by było zespolone z ramą jakiś kowal to robił model radia to CDR 2005 VDO Pozdrawiam i czekam na pomoc :roll:!

 

Poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

model radia to CDR 2005 VDO POZDRAWIAM I CZEKAM NA POMOC !

Nie krzyczymy na forum.Radio jak jest nieoryginalne to nie bedzie wyświetlało funkcji na wyświetlaczu.Brak połączenia.

CART PAS

Biała karta wielkości karty bankomatowej-znajdują się na niej wszystkie kody.Nie masz jej?Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzięki nie mam tego kodu niestety,ale plus taki że wyciągnołem radio z kolegą mechanikiem walczyliśmy długi czas,okazało sie ze jakiś deb zakleił je poxipolem sądzac po kolorze kleju wszystkie uchwyty połamane i pólka cała pokrzywiona miałem nadzieję ze nie łączyły kostki ale lipa dałem radio koledze ma sprawdzić czy jest dobre , a ten kod to drogi serwis mi powiedział 200 zł ale chyba sciągne bo co mam zrobić jak by był kod można było by coś poustawiać a ta to nie da rady bo cały czas piszę w laptopie kod trudno autko okazuje się niezłym składakiem wtyczki od konsoli poklejone od przełaczników szkoda gadać wrr jakiś pa prok robił niestety :lol:

 

 

a mam pytanie jakbym kupił inne radio jak to okaże się zepsute to też nie bedzie chodzilo ? to moje gg 2668739 z góry dzięki za pomoc :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

mam pytanie jakbym kupił inne radio jak to okaże się zepsute to też nie bedzie chodzilo ?

Jeżeli kupisz do tego modelu oplowskie radio powinno współpracować z wyświetlaczem,nie wiem czy z kierownica ale też powinno.Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie było tam nowsze radio np cd30, które różni się chyba z tyłu wtyczką. Jeśli tak jest i są jakieś przeróbki na wtyczkach to znaczy że ktoś to nieudolnie podłączał i dla tego brak sterowania w kierownicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ile takie radyjko kosztowałoby do mojego samochodu???Dzięki z góry!!!

 

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 19:44 ]

A i jeszcze jedno pytanie tzn gdzie mógbym wyrobic książke serwisowa bo nie mam wogule nic do auta?:)?Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile takie radyjko kosztowałoby do mojego

ceny możesz sprawdzić np na allegro, jeśli cd30 to szukaj tylko takiego co jest wylogowane - oszczędzisz sobie dalszych problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności