Skocz do zawartości

Nie dziłała mi silnik reg świateł prawa strona


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś uczyłem się jak wymieniać żarówki w mery (bawiłem się prawą stroną - trudniej) jednakże przed nauka okazało sie ze silniczek regulacji nie działa - lewy słychać natomiast prawy - cisza

Po sukcesie jakim jest wyciągnięcie żarówek mijania nie mogłem dokopać znaleźć rzeczonego silniczka - gdzie on jest i jaki to jest typ silnika??

Musze chyba zdemontowac reflektor by go wymienić - :D jak to zrobic na górze są 2 śruby a od dołu jedna (to znalazłem w szukajce), ale jak się do tej dolnej dobrać nie mogłem jej namierzyć.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dolna śruba jest przy narożniku (kancie samochodziku), musisz zdjąć zderzak, by ją zobaczyć.

od dołu jakoś nie podejdę? muszę wymontowac ten silniczek by sprawdzić czy działa, a potem ewentualnie zakupic nowy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę...

A nawet jeśli to chyba musiałbyś mieć klucz długości = wysokości zderzaka i to wogle będzie jakaś gimnastyka straszna.

Zderzak zdejmiesz odkręcając 3 śruby od spodu, po jednej w nadkolach i ewentualnie jakieś małe trzymające nadkole ze zderzakiem gdzieś na dole. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę...

A nawet jeśli to chyba musiałbyś mieć klucz długości = wysokości zderzaka i to wogle będzie jakaś gimnastyka straszna.

Zderzak zdejmiesz odkręcając 3 śruby od spodu, po jednej w nadkolach i ewentualnie jakieś małe trzymające nadkole ze zderzakiem gdzieś na dole. :lol:

to nic sobota jakaś bedzie wolna i bede kombinował, dzięki

punkcik poleciał

 

Dałem radę na kanale, ale ja mam 1,4, może w deselu jest gorzej z miejscem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość stasio666

to wymontowales ten silniczek i zalozyles nowy i jest juz ok?? mi tez jedna lampa nie reaguje i do tego jest tak jakby spadnieta... wiecie o co chodzi?? klosz jest ok i to tak jakby w srodku sie tam wszystko poluzowalo. da sie cos z tym zrobic czy trzeba nowa lampe??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wymontowales ten silniczek i zalozyles nowy i jest juz ok?

nie u mnie okazało się, że do reflektora dostała się woda - osłona była niepoprawnie zamontowana, poskutkowało to zaśniedzeniem styków silniczka (sam silnik był sprawny, lecz nie dochodził do niego prąd), wymntowałem silniczek, wyczyściłem, polutowałem i śmiga jak ta lala - jak masz trochę zaparowany (tak miałem) reflektor po deszczu może u Ciebie też wod zrobiła swoje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności