Skocz do zawartości

Kasowanie wyniku średniego spalania


Gość Cologero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cologero

Może ktoś mi podpowie jak skasowaś w komputerze pokładowym średni wynik spalania. Dzisiaj zatankowałem nowozakupione auto i chciałbym sprawdzić jego spalanie.

Nijak nie mogę do tego dojść :lol: , a jestem świeżym po użytkownikiem Astry III.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek76

Aby ocenic ile ci autko pali na 100km to: zatankuj do pełna i zapamietaj stan licznika - po przejechaniu 100km znowu dolej do pełna i tyle ile dolejesz tyle ci autko spaliło na 100km - dokładny wynik :lol:

 

Skasować średnie zużycie mozesz przytrzymując razem 2 przyciski jednocześnie przez ok. 5 sekund na drążku (czy jak to sie nazywa fachowo) z wycieraczek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kawa_bez_mleka

Witam,

to chyba nie jest możliwe...posiadam Astrę III typ H od października, redukowałam cały komputer i od kiedy jeżdżę pięknie wyświetla mi średnie spalanie. To jest recepta. Trzeba udać się do serwisu lub znajomego magika z komputerem, podłączyć się i wszystko na co masz ochotę zredukować.

Proponuję zalać do pełna i po wyjeżdżeniu całego baku sprawdzić.

W przypadku mojej Asterki na silniku 1.7 tdi spaliłam w zimie średnio 6 litrów w mieszanej jeździe miasto, trasa, natomiast w wyższych temperaturach dochodziła nawet 5.6/100

W trasie nie przekracza 5.2/100. Autko spisuje się świetnie.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cologero

No i udało się ;) trochę pokombinowałem i z przyciskami na kierownicy.

Rolkę do przewijania należy przytrzymać ok 3 sekund, wcześniej wyberając w komputerze parametry, ktróe chcemy skasować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie jak Zibi, wszystko samemu bez podłanczania kompa-uważaj abyś sobie nie namieszał...

a tak swoją drogą kupiłeś to auto z allegoro???

jesli chodzi o spryski reflektorów (patrz opis) to blef-na zdjęciach z przodu widać że ma tylko zaślepki zamiast dysz do spryskiwaczy. pozdr. K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek76

No o tym mówiłem, ja mam 2 knefliki na wyłączniku wycieraczek gdzie równoczesne ich wciśnięcie i wybór parametrów kasuje w tym przypadku średnie spalanie. Ty masz w kierownicy - ja np w wyłączniku wycieraczek. Grunt ze sie udało bez komputera. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cologero

a tak swoją drogą kupiłeś to auto z allegoro???

jesli chodzi o spryski reflektorów (patrz opis) to blef-na zdjęciach z przodu widać że ma tylko zaślepki zamiast dysz do spryskiwaczy. pozdr. K.

Nie to nie jest któe kupiłem, ogłoszenie z allegro użyłem dla pokazania jaki mam wyswietlacz komputera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności