Skocz do zawartości

Halogeny w zderzaku


Gość Martin101

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martin101

Witam, musze wymienic zderzak przedni, wersja zafiry njoy jest bez halogenow, pytanie czy jest mozliwosc zamontowania zderzaka w wersji z halogenami? Widzialem, ze kostki sa tylko czy nie trzeba czasem montowac jakiegos przekaznika i dodatkowego przelacznika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja zafiry njoy jest bez halogenow, pytanie czy jest mozliwosc zamontowania zderzaka w wersji z halogenami?

Oczywiście że jest.

Widzialem, ze kostki sa tylko czy nie trzeba czasem montowac jakiegos przekaznika i dodatkowego przelacznika?

Skoro masz kostki to pozostaje Ci dokupić halogeny,przekaźnik i panel z włącznikiem halogenów.Pewnie masz tam zaślepkę (obok włącznika przeciwmgłowego tylnego)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martin101

Czy w takim razie wystarczy dokupic przycisk halogenow do istniejacego wlacznika swiatel, czy tez nalezy kupic calkiem nowy przelacznik z dwoma przyciskami (halogenow i przeciwmglowe tylne)? A gdzie montuje sie ten przekaznik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy przelacznik z dwoma przyciskami

Tak nowy z dwoma przyciskami.

A gdzie montuje sie ten przekaznik?

W skrzynce bezpieczników.

No i trzeba założyć bezpiecznik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hej , hej- powoli z tym kupowaniem przełacznika :wesoly: Najpierw rozpoznaj temat, czy zaślepka jest demontowalna. Ja w astrze 2 zdemontowałem zaślepkę, póżniej po wyjęciu i rozebraniu przełącznika wlutowałem mikrostyk w przygotowane tam fabrycznie miejsce, następnie po delikatnej przeróbce tej wyjętej zaślepki i dołożeniu sprężynki z długopisu, lub z atomizera ( Mr Muscle, Ajax itp.) otrzymałem pełnowartościowy, sprawny przełącznik, inwestując 2 zł. Pomyśl nad tym rozwiązaniem, możliwe, że w Twoim autku da się to zrobić :)!:)!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aszifo, nie masz jakich fotek i dokładnego opisu jak to zrobiłeś?Bo ciekawa sprawa,nie jednemu ułatwiło by to życie a na pewno zaoszczędził by parę PLN. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No niestety, ale nie posiadam żadnej " dokumentacji fotograficznej", ponieważ całą ta akcję przeprowadziłem w 2005 r, kiedy miałem jeszcze astrę II, ale naprawdę nie jest to wielkie wyzwanie. Najistotniejszą sprawą było wlutowanie mikrostyku. Zawsze można to zlecić jakiemuś macherowi od radyjek. Mikrostyk kosztuje chyba 50 groszy. Z tej zaślepki z tego co pamietam, to usunąłem ogranicznik i wstawiłem sprężynkę, oraz chyba jakiś patyczek, który po naciśnięciu na tą " zaślepkę" naciskal na mikrostyk. Zresztą można podpatrzeć jak wygląda sąsiedni przycisk. Po wciśnięciu do obudowy mamy przełącznik. Jedyny minus jest taki, że nie mamy emblematu na przycisku, ale mnie to aż tak nie bolało. Oczywiście trzeba wstawić przekaźnik do skrzynki. Kontrolkę na desce i kable do halogenów miałem fabrycznie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności