Skocz do zawartości

dodatkowe funkcje w SINTRA


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zorientowanych w temacie. Obok przycisków np do ogrzewania siedzeń na kokpicie, jest dodatkowy, na którym narysowany jest uciekający facet z trzema łukami-coś a'la uciekający złodziej, ale po wciśnięciu słychać sygnał dźwiękowy x3, pózniej migającą diodę, ale po ok 10 sek zanika. O co chodzi?:] Po germańsku nie umiem i nie mogę rozszyfrować z książki obsługi. Pozdrawiam. Mironek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstryczek z ludzikiem służy do wyłączania czujników ruchu wewnątrz auta- czyli zostawiasz psa w aucie -wciskasz ludzika i po zamknięciu centralnego z alarmem pies nie wywoła alarmu. patent znany z wszystkich opli ( prawie wszystkich)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój niestety nie ma alarmu, tylko central z pilota. Aha, coś jest napisane, ze po przytrzymaniu 10sek przycisk pilota to włacza się sygnał dźwiękowy. Fakt, ale po co?:?: Ale mam poza tym DUŻY PROBLEM (napisałem w nowym temacie).Pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, naturlich....

 

Fernbedienung programmieren: Bei Funktionsstorungen Fernbedienung programmieren: tasten lewy und prawy przycisk na pilocie der Fernbedienung mindestens 7 Sekunden lang gleichzeitig drucken(Betatigung mu$ innerhalb der Reichweite der Fernbedienung erfolgen).

Die programmierung wird durch kurzes Ertonen des Signalhorns bestatigt.

 

Szprechen Zi Dojcz? Ja naturliś, więc tyle co się człowiek domyśla, to sprawdziłem, czyli po wciśnieciu na raz 2 przycisków włacza się krótki sygnał dźwiękowy ale co dalej- przepaść. Pozdrawiam Oplowiczów z Mazur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, naturlich....

 

Fernbedienung programmieren: Bei Funktionsstorungen Fernbedienung programmieren: tasten lewy und prawy przycisk na pilocie der Fernbedienung mindestens 7 Sekunden lang gleichzeitig drucken(Betatigung mu$ innerhalb der Reichweite der Fernbedienung erfolgen).

Die programmierung wird durch kurzes Ertonen des Signalhorns bestatigt.

 

Szprechen Zi Dojcz? Ja naturliś, więc tyle co się człowiek domyśla, to sprawdziłem, czyli po wciśnieciu na raz 2 przycisków włacza się krótki sygnał dźwiękowy ale co dalej- przepaść. Pozdrawiam Oplowiczów z Mazur

 

Tak, naturalnie.... :?: hehehehe

 

programowanie pilota: przy klopotach z funkcjonowaniem pilota: przyciski lewy i prawy na pilocie co najmniej przez 7 sekund przytrzymac (oczywiscie musisz stac z pilotem w poblizu samochodu). Programowanie bedzie potwierdzone krotkim sygnalem.

 

To tyle. To jest tylko opis programowania pilota w razie jego awarii (czyli jak mu co odbije). Jestes pewien, ze skopiowales to co sie pytales na poczatku? :D Nic tu nie ma o gosciu z trzema lukami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tłumaczenie. Trochę mi jaśniej. Z tym gościem uciekającym to jużpisał któryś z kolegów, że to funkcja przy alarmie zapobiegająca włączaniu się go przy ruchach kogoś wewnątrz auta (dziecko, pies itp), więc już nie przepisywałem. Pozdrawiam i dzięki.!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności