Skocz do zawartości

Problem z Astra F


Gość johnypierozek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość johnypierozek

Witam wszytskich. Jestem nowym użytkownikiem i nie bardzo jeszcze wiem gdzie czego szukac, wiec napisze to wszystko w jednym poscie i prosilbym o pomoc. Jestem posiadaczem Opla astry f 1.6 97r Mianowicie co zrobic gdy podczas jazdy zapala mi sie kontrolka abs wiadomo ze wtedy jest on wylaczony, bywa tak ze wsiadam do auta odpalam nic sie nie zapala rusze i zaczyna sie zapalac, co to moze byc? Drugie co bym chcial wiedziec czym moze byc spowodowane trzesenie kierownicy od 100km/h w gore. Jadac normalnie przepisowo nic sie nie dzieje gdy tylko przyspiesze do 100 lub wyzej zaczyna mi trzasc kiere. Nastepnie mam problem jeszcze z oswietleniem wewnetrznym gdy kupowalem auto bylo wszytsko dobrze po jakis 2 tygodniach zaczelo zapalac sie raz wylaczac a teraz juz wogole nie zapala sie... gdy robilem porzadek w aucie zobaczylem mokre pod dywanikami zacząlem rozbierac i doszedlem do tego ze storna pasazera przod i kierowca jest zalana szybka rekacja i wysluszylem wszytsko do sucha teraz wody nie ma ale pytanie teraz czy przewody zaczely szwankowac czy cos innego jest mozliwe jak przewody to poradze sobie pol biedy gorzej jak bedzie cos innego... Teraz odnoscnie wygladu czytalem i rozmawialem z roznymi ludzmi i zdania sa podzielne mianowicie chodzi o alusy pasowaly by alusy 16`` opona 215/40 albo 205/50 i tez 16``? Wiadomo ze kazdy mlody kierowca chce sobie bardzo upiekszyc auto co sadzicie o przednich lampach xenonach widzialem na allegro nawet lampy soczewkowe xenony ale czy bedzie widocznosc dobra? spotkalem sie z negatywna opinia... przepraszam ze tak sie rozpisalem w jednym poscie ale jak wspomnialem wyzej jestem nowym i nie wiem co z czym sie je... Prosze o odpowiedzi i dziekuje pozdrawiam

 

Poprawiłam post/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego troche cierpliwosci a odpowiedzi znajdziesz

co do ABS to odczytac jego bledy

co do oswietlenia szukac zwarcia albo braku masy (woda mogla namieszac )

co do alu i opon ta sa tematy a w nich juz wszystko napisano

o HIDach tez jest i sa nielegalne wiec sobie daruj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem założenie do Astry alu 16 cali to lekka przesada-takie duże koło wymusza niski profil opon i na nasze drogi się to nie sprawdzi. Odnośnie upiększania samochodu poprzez wymianę lamp-zdecydowanie lepiej przeznaczyć pieniądze na paliwko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

http://forum.opel24.com/witamy-vt23972,1989.htm

nie bardzo jeszcze wiem gdzie czego szukac

http://forum.opel24.com/search.htm

Jestem nowym użytkownikiem

http://forum.opel24.com/jak-poruszac-sie-po-forum-opel24-vt41816.htm

Pozdrawiam :lol::lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności