Skocz do zawartości

mechanizm przednich wycieraczek opel corsa c


Gość gromoslaw_1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gromoslaw_1

Witam mam problem z wycieraczkami przednimi w corsie c .Polega on na tym że jak właczam wycieraczki przednie to na 1 i na 2 poziomie prędkości dzieje się ssie coś takiego że wycieraczki stają w połowie szyby po jakimś czasie idą do końca i znowu do połowy i do początku i tak ciągle. Natomiast na 3 poziomie prędkości działają prawidłowo. Jeśli ktoś by mi mógł coś doradzić to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wycieraczkami przednimi w corsie c .Polega on na tym że jak właczam wycieraczki przednie to na 1 i na 2 poziomie prędkości dzieje się ssie coś takiego że wycieraczki stają w połowie szyby po jakimś czasie idą do końca i znowu do połowy i do początku i tak ciągle. Natomiast na 3 poziomie prędkości działają prawidłowo. Jeśli ktoś by mi mógł coś doradzić to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

witam

kolego proponuję zdjąć ramiona wycieraczek , podszybie plastikowe włączyć wycieraczki i posłuchać co się dzieje , czy to wina silniczka czy mechanizmu, w corsie c to jest standardowy problem że zaciera się mechanizm, najczęściej po rozebraniu zatartego już mechanizmu rozlatuje się wszystko, kolego w razie pytań pisz na PW , pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gromoslaw_1

Mechanizm mam na 100 % sprawny bo jakiś miesiąc temu cały był rozbierany i smarowany ale to nic nie pomogło bo dalej na 1 pozycji wycieraczki zatrzymują się w różnym położeniu nigdy nie wracają do początkowego położenia natomiast na 2 i 3 pozycji działają prawidłowo bo to dokładnie wczoraj sprawdzałem. i nie wiem czy to coś ze silniczkiem czy ten przełącznik wycieraczek jest felerny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kobieto odpisujesz na posty sprzed prawie :arrow: 3 lat :wesoly:

 

Jeżeli mechanizm nie jest konserwowany, to potem tak się kończy. Trzeba od razu smarować jak tylko zaczynają wycieraczki wolniej pracować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto odpisujesz na posty sprzed prawie :arrow:/> 3 lat :wesoly:/>

 

nieważne ile lat, poprzedni temat nie byl zakonczony co do przyczyny awarii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne ile lat, poprzedni temat nie byl zakonczony co do przyczyny awarii

Mądrala jesteś. Przyczynę awarii zna tylko właściciel. Bez przesady żeby ktoś 3 lata jeździł z wycieraczkami w których prawidłowo działa tylko 3 bieg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

U mnie działają szybkość działania wycieraczek jest prawidłowa,jednak na pierwszym czy drugim biegu po wyłączeniu nie stają w poziomie tak jak to powinno być prawidłowo tylko stają w różnych miejscach na szybie,czy to wina silniczka czy może przekaźnika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności