Skocz do zawartości

Instalacja gazowa do Astry II 1,6 8V Warszawa


Gość piterb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem Astrę G 1,6 8V i chcę założyć instalację gazową, czy ktoś z Was może polecić mi dobry zakład w Warszawie co zakłada instalację.

 

Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
Dołączam się do pytania, posiadam dokładnie ten sam model Astry i również chciałbym zagazować w Warszawie..

 

Witam

Heh, widze wszyscy mamy to samo autko. Na poczatku 2010 roku montowalem gaz do swojej Asteroidy a jak dotad, a minal juz prawie rok nie mialem zadnych problemow. Autko jezdzi naprawde przyjemnie, spalanie gazu delikatnie wzroslo w stosuku do benzyny (okolo10%) ale rownica w przyspieszaniu jest znikoma, a w sumie to wcale jej nie ma:) wszystko kwestia dobrej instalacji i wystrojenia. Mam juz siebie komplet od BRC, z tego co pamietam to placilem cos kolo 2500zł Calosc robilem w Energy Gaz Polska w Warszawie. Maja warsztat na ostrobramsiej kolo promenady. Moge ich serdecznie polecic:) gratis dostalem jeszcze zestaw "kolo zapasowe" ktory uratowal mi zycie jak jechalem na wakacje... nie mialem zapasowki ale w tym zestawie byla pianka uszczelniajaca i maly kompresorek. O dziwo zadzialalo i spokojnie dojechalem nad morze. Taka mala przygoda ale wracajac do tematu to serdecznie polecam :wink:

 

 

Jeśli masz Asterixa z silnikiem 1,6 8V z wielopunktowym wtryskiem, można tak zrobić. Do wersji jednopunktowej sekwencja nie podejdzie. Plus - tańsze instalacje (poniżej 2000 zł.). Sam robiłem swojej asterce instalkę 3 lata temu w zakładzie na Szyszkowej w Warszawie. Skusiła mnie reklama i żałuję. Od początku nie dało się dobrze ustawić rezerwy, a jakość montażu pozostawiała wiele do życzenia (auto po pewnym czasie zaczęło śmierdzieć gazem, wcześniej szarpać na wolnych obrotach etc. Reklamacje nie były uwzględniane). Musiałem dać kilkaset złotych za przeróbkę tej instalacji (robiłem w świętokrzyskim) i teraz nie narzekam. Do tego silnika polecam LPG - naprawdę warto, a jeśli instalacja jest dobrze dobrana, gwarantuję zadowolenie (równiez w portfelu):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności