Skocz do zawartości

Uszczelka pod głowicą


Gość spaider

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spaider

W niedługim czasie będę wymieniał uszczelkę pod głowicą ,bo zauważyłem wyciek oleju .Mam pytanie oprócz uszczelki pod głowice ,jakie uszczelki jeszcze trzeba wymienić.

Ostatnio samochód zrobił się trochę mułowaty ,czy ma to związek z wyciekiem oleju z pod głowicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek po zdjęciu głowicy oddac ją do planowania i sprawdzenia szczelności bez tego nie ma jej nawet co zakładać....

Uszczelka pod głowicę do wymiany, uszczelka pokrywy zaworów, uszczelka kolektora ssącego i wydechowego....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spaider

Czytałem że jeszcze wymienia się uszczelniacze zaworów ,ale mechanik o nich nie wspominał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dario19823

pewny jestes ze to uszczela pod głowica. Jak otwozysz maske i leci z prawej strony koło 4 swiecy to nie bedzie uszczela pod głowice tylko pod DIS,EM. Sprawdz dokładnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie uszczelki jeszcze trzeba wymienić.

UPG, uszczelka pod pokrywą zaworów, uszczelniacze zaworów, uszczelka pod kolektorem,

Pod DIS'em przy okazji.

odpowiedzi już są na forum w związku z czym temat zamykam.

Polecam opcję Szukaj.

http://forum.opel24.com/search.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności