Skocz do zawartości

opony i felgi astra gtc


Gość kalinkalin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kalinkalin

witam,

zakupiłem felgi RH o rozmiarze 18cali et 35 http://img153.imageshack.us/i/1019250859.jpg/ do astry 3 gtc 2006r diesel i szukam teraz opon... pytanie brzmi jakie wejdą bez obcierania itp? w jednym z serwisów doradzono mi 215/40/18 (które są drogie). Mam okazję kupić 2 opony 245/40/R18 2 225/40/ZR18 czy nie są za szerokie? Nie chcę inwestować w dystanse itp

proszę o szybką odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skfarek

245/40/R18

Uważam że to już lekka przesada, jeździłeś kiedyś na czymś takim po drodze z koleinami?

Na 235 chce ci kierownicę z łap wyrwać a co dopiero na 245. Jaki masz silnik u siebie? Planujesz jakieś zaawansowane dłubanie w silniku i moc rzędu 200 koni i ze 400 nm które uzasadniałyby konieczność zastosowania takich kapci?

Sprawdzałeś wogóle czy takie opony występują jako zamiennik seryjnych opon?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

a gdzie tam pisze cokolwiek o tym czy wejdzie opona 245 ?

nie musisz zakładać nowego tematu, gdy juz istnieje o 18 do AH,

p.s. uzupełnij profil

do astry 3 gtc 2006r diesel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skfarek

kalinkalin napisał/a:

do astry 3 gtc 2006r diesel

Ups sorki, chodziło mi bardziej o to ile to koniomocy ma :(:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kalinkalin

245/40/R18

Uważam że to już lekka przesada, jeździłeś kiedyś na czymś takim po drodze z koleinami?

Na 235 chce ci kierownicę z łap wyrwać a co dopiero na 245. Jaki masz silnik u siebie? Planujesz jakieś zaawansowane dłubanie w silniku i moc rzędu 200 koni i ze 400 nm które uzasadniałyby konieczność zastosowania takich kapci?

Sprawdzałeś wogóle czy takie opony występują jako zamiennik seryjnych opon?

zamiast się wymądrzać zacznij czytać ze zrozumieniem, zadałem pytanie na które po mimo napisania 5 linijek nie odpowiedziałeś.

 

 

a więc ponownie dla reszty użytkowników:

 

Mam okazję kupić 2 opony 245/40/R18 2 225/40/ZR18 czy nie są za szerokie? Nie chcę inwestować w dystanse itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55
kalinkalin, Spokojnie kolego,jeśli ktoś kto zakładał takie opony przeczyta temat na pewno ci odpisze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skfarek

kalinkalin, odpowiedziałem Ci, ale widzę czytanie ze zrozumieniem to nie twoja domena:

 

Jeszcze raz: Sprawdzałeś wogóle czy takie opony występują jako zamiennik seryjnych opon?

 

Sprawdź a wtedy będziesz wiedział czy wejdą w nadkola.

 

Po drugie zadałeś pytanie czy nie są za szerokie, to ci napisałem że do tego auta z tym silnikiem i biorąc pod uwagę prowadzenie i osiągi są za szerokie. Nie zapytałeś wprost czy wejdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kalinkalin

kalinkalin... Nie zapytałeś wprost czy wejdą.

pytanie brzmi jakie wejdą bez obcierania itp?

 

 

 

Jeszcze raz: Sprawdzałeś wogóle czy takie opony występują jako zamiennik seryjnych opon?

gdybym sprawdzał nie stworzył bym tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności