Skocz do zawartości

Opel Astra 2 głośno działa klimatyzacja po włączeniu!!!!


Gość czarny8817

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny8817

Witam jestem tu nowy na forum i mam takie pytanie ostatnio nabiłem klimatyzacje w Opel Astra 2 1.6 16v klima manual. I zauważyłem że po właczeniu klima głosno pracuje i słabo chłodzi choć jest nabita. Podczas nabijania była sprawdzana szczelność układu i wykazało że wszystko jest ok. Pisze bo moze ktoś miała podobny problem i wie o co chodzi więc proszę o pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość celius

Skoro głośno chodzi to jedyna rzecz jaka się nasuwa to sprężarka. Albo łożysko, albo już sprężarka niedomaga skoro twierdzisz że słabo chłodzi.

 

 

Ooooo witam kolegę z mego miasta :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny8817

No witam witam!!! No też własnie sie zastanawiam czy to nie spreżarka ale po nabiciu na początku było wszystko dobrze tylko coś w ostatnich 2 dniach tak zaczeło sie dziać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość celius

No witam witam!!! No też własnie sie zastanawiam czy to nie spreżarka ale po nabiciu na początku było wszystko dobrze tylko coś w ostatnich 2 dniach tak zaczeło sie dziać.

Wiesz jedyna rzecz (no może po za wentylatorem) która może powodować hałas jest sprężarka. Gdzie sprawdzali Ci szczelność ?? Bo może jednak masz wyciek. Ja tak miałem i po nabiciu cisza, potem coraz głośniej bo gaz uciekał (u mnie akurat ze sprężarki).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny8817

No mi niby pokazało że układ jest szczelny no ale strasznie mnie nie pokoi ta sytuacja?? a do kodgo najlepiej podjechać w Mieście kto dobrze robi?:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość celius

No mi niby pokazało że układ jest szczelny no ale strasznie mnie nie pokoi ta sytuacja?? a do kodgo najlepiej podjechać w Mieście kto dobrze robi?:wesoly:

Szczerze chyba nie ma takiego miejsca. Możesz podjechać do Bubola do AutoMarketu koło BP jeżeli jeszcze nie byłeś. Ja u niego napełniam klimę. Ale co do rzetelności ... hmmm jak każdy mechanik. Włączy maszynę, ona coś tam posprawdza i już. Tym się kierują.

 

Jak okaże się szczelna to przydałoby się przyjrzeć sprężarce czy trzeba ją regenerować. Ja miałem do regeneracji ale taniej mi wyszło kupić już po regeneracji i przełożyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość celius

ale to na allegro kupowałeś:wesoly:?

Tak od TEGO gościa. Za sprężarkę dałem 280 zł. Moją za regenerację wycenili min. 200-250 zł więc nie chciało mi się w to bawić.

Gość jest godny polecenia. Służy telefoniczną pomocą z której nawet skorzystałem. Starą nawet przy pełnym nabiciu było lekko na zewnątrz słychać, teraz ciężko poznać czy klima chodzi czy nie. Jak narazie jestem zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności