Skocz do zawartości

Trzęsienie autem przy ruszaniu.


Gość Diablo_xD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diablo_xD

Witam,

 

mam pewien problem ze swoim opelkiem vectra.

Przy ruszaniu z pierwszego biegu, drży cały samochód, oraz na wolnych obrotach czuć trzęsienie na siedzenia. Wielu mechaników z mojego miasta, niestety ale nie potrafili mi w tym pomóc, gdyż sami nie wiedzą co się dzieje. Wcześniej samochodzik pięknie chodził, ale o 4tyg zaczęło nim trząść. Martwi mnie ten problem, i chciał bym go jak najszybciej rozwiązać.

Jeśli będą potrzebne parametry samochodu, podam.

Za każdą pomoc, serdecznie dziękuje.

 

/EDIT

 

Aha, dodam też, że były wymieniane poduszki pod silnikiem i samochód był sprawdzany komputerowo. Niestety ale to nie pomogło.

 

Pozdrawiam, Mateusz.

zmieniłem tytuł/zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Jeśli będą potrzebne parametry samochodu, podam.

Za każdą pomoc, serdecznie dziękuje.

 

Jasne że jak podasz namiar na silnik łatwiej będzie pomóc i wpisz od razu sobie do profilu typ silnika.

Przy ruszaniu z pierwszego biegu, drży cały samochód, oraz na wolnych obrotach czuć trzęsienie na siedzenia. Wielu mechaników z mojego miasta, niestety ale nie potrafili mi w tym pomóc, gdyż sami nie wiedzą co się dzieje. Wcześniej samochodzik pięknie chodził, ale o 4tyg zaczęło nim trząść. Martwi mnie ten problem, i chciał bym go jak najszybciej rozwiązać.

To wygląda na tarcze sprzęgłowa-zużyta albo przypalona przy ruszaniu.Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Benzyna 2.0 / rok 1993

To wpisz sobie do profilu.

A jak poznam, że tarcza jest przypalona?

Przy ruszaniu auto drży nawet jak bardzo wolno puszczasz sprzęgło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diablo_xD

Jeszcze dodam:

 

jak auto jest na wolnych obrotach, to widać z tyły jak cały wydech drży. Czy to może być wina sprzęgła.

 

P.S

Jutro sprawdzę te tarcze, bo dziś raczej za ciemno już jest ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Jeszcze dodam:

 

jak auto jest na wolnych obrotach, to widać z tyły jak cały wydech drży. Czy to może być wina sprzęgła.

 

Nie sprzęgło z wydechem nic nie ma z tym wspólnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemo1404

ja obstawiałbym tarcze i łożysko, u siebie miałem podobny problem. Tarcza była zużyta całkowicie a łożysko pęknięte. Po wymianie problem zniknął. Pozdr ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diablo_xD

Jeszcze nic nie wiem, ponieważ z mechanikiem jestem umówiony dopiero pod koniec maja. Gdy będę coś wiedział, napewno dam znać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość czelentano10

Witam

Tez mam taki problem wymienilem poduszke ta na srodku zaraz za kabina i lape kolo filtra powietrza.

I nic nie pomoglo wiec pewnie to sprzeglo.

Diablo_xD to napisz jak bedziesz cos wiedzial.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności