Skocz do zawartości

Kradzież kluczyka


Gość arbarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Mam problem . Ukradli mi kurtkę razem z kluczykami do samochodu . Co prawda mam 2 kluczyk ale on nie daje sygnału i nie otwieram zamka centralnego ani nie zdejmuje alarmu . Gdy otwieram poprzez kluczyk alarm się załącza a jak odpalam samochód to automatycznie immo robi odcięcie po 2 sekundach i nie mogłem odpalić samochodu . Tymczasowo sobie z alarmem poradziłem . Kolega podłączył mi kabel z pod deski rozdzielczej do masy czyli owinął przewód wokół śruby po maska i w ten sposób alarm jest oszukany i samochód odpala .

 

Pozostaje problem kradzieży klucza ponieważ został on skradziony z miejsca w którym pracuje i jestem tam często . Co zrobić w tej sytuacji . Czy wymienić cały centralny zamek łącznie z kluczem i stacyjka ? Ile to możne kosztować ?

 

Pozdrawiam .

astra 2002 r 1,2

 

poprawiłem tytuł regulamin 3.1/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylogowac wszystkie stare klucze ze sterownika

np w ASO albo u speca od dorabiania kluczy

wlogowac nowe (jeden musisz dorobic)

a ile zaplacisz poszukaj bo juz pisano na forum o takich przypadkach

wtedy ten ukradziony w aucie nie zadziala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz0703

Tak jak kolega wyżej pisze tyko jeszcze można by było wykasować piloty centralnego zamka i dodać na nowo ten co ci został .Napisz skąd jesteś jak niedaleko mnie to mogę pomóc .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z Trojmiasta . Dzieki bardzo za porade panowie ! Pozostaje kwestia samego kluczyka jeszcze . Sygnal bedzie zmieniony ale tak czy inaczej do samochod bedzie mozna otworzyc i odpalic samym skradzionym kluczem po wylaczeniu alarmu . Ze znajomym zrobilem to w okolo 10 min z okdkrecaniem srub , a jestesmy praktycznie laikami w dziedzinie motoryzacji. Wiec podejzewam ze wylaczenie tego alarmu dla kogos bieglego to nie problem . Tak to widze i chyba przychylam sie do zmiany zamkow . Tak to widze . Jezeli nie mam racji to krzyczcie bo sie po prostu nie znam : ) dziekuje za odpowiedzi .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyloguja Ci pilot i transponder ze zgubionego kluczyka to starym będzie można jedynie otworzyć auto i to na tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz0703

Wymiana kluczy i zamków jest drogą sprawą.Ja bym tylko wylogował piloty i transpordery i zakodował odnowa .Jak chcesz to zadzwoń to ci wszystko wytłumaczę 501361043 ,jak wyślesz puszkę immo do mnie to ci to zrobię w tymsamym dniu i odeśle.Napisz jeszcze czy masz pin z carpassa ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności