Skocz do zawartości

Słabo dmucha klimatyzacja!!!!!


Gość czarny8817

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny8817

Witam Mam taki problem z klimatyzacja ze słabo nawiewa mi zimno a problem jest tego typu ze od strony kierowcy z wentylacji leci zimne powietrze a od strony pasażera wcale a pośrodku średnio i nie wiem co to może być bo od strony kierownicy czuć to zimno a po drugiej stronie im dalej tym coraz słaboiej choć powietrze dmucha ze stałąm mocą!! Dodam ze ostatnio miesiąc temu nabijałem klime i ostatno sprawdzałem bo kazał mi po miesiącu przyjechać i odczynika nie ubywa a instalacja jest szczelna, klimatyzacja sie oczywiście załancza!!! Prosze o pomoc

 

[ Dodano: Czw Maj 20, 2010 10:53 ]

Możę ktoś spotkał sie z tym problemem?:urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy klapki od nawiewu zmieniaja polozenie i filtr przeciwpylkowy. Jesli to nie pomoze to sprobuj wyjac silnik dmuchawy i sprezonym powietrzem dmuchnij, moze gdzies sie nazbieralo syfu i dlawi Ci ktorys kanal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO włąśnie myślałem nad tym acz kolwiek mówią ze może to być sprężarka

jakie ciśnienia ma sprężarka podczas pracy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie z klima to jest tak ze im dluzsza instalacja tym wieksze straty chlodu. Czy zauwazona nieprawidlowosc zauwazyles zaraz po wlaczeniu klimy?? Jesli tak to wlacz klime na dluzszy czas i sprawdz pirometrem badz termometrem elektronicznym po 5-10min dzialania klimy czy ta sytuacja jest taka sama, jesli tak to moze warto wymienic filtr przeciwpylkowy, ewentualnie przyciscic wentylator jak wspomnieli wczesniej koledzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opel24kris

No to u mnie filtr był wymieniany niedawno, czyściłem całą obudowę filtra w środku i wentylator nawiewu. Po doładowaniu chłodizła a parę (dosłownie 4) tygodnie później juz nie chłodzi. wcześniej trzymałą dłużej a po doładowaniu teraz padło mi chłodzenie - pewnie nieszczelność .... Hm. sprawdze to w oplu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariuszastraf

Byłem dzisiaj w warsztacie którym nabijałem klimę .

Gość mi powiedział że mało czynnika. Mówię że nabijałem u niego ok 4 tyg temu.

podpiął, sprawdził i powiedział że jest w porządku i że mam kompresor jest do wymiany.

pojechałem do innego warsztatu zeby to potwierdzic ale dopiero we wtorek mi cos sprawdzi.

pojechałem do jeszcze innego włączam klimę i działa.

zobaczymy jak długo.

ale tez syczy tylko przy włączeniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam podobny problem z klimą a mianowicie że słabo dmucha szukałem filtra do klimy ale go nie znalazłem moja asterka jest z 2005 roku silnik 1.7 CDTI enioy przebieg 63 tysiące a z tego to z 50 tys na klimie przejechane podejrzewam że musze dobić i czy może ktoś napisać gdzie ten filtr pyłkowy jest w mojej asterce czy wogóle jest moje autko kupiłem w hiszpani i tam poruszam się na codzień mam je 5 lat pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności