Skocz do zawartości

Sprężyny do astry I kombi.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jakie sprężyny do przedniego zawieszenia polecacie do opla astry kombi 97r. silnik 1.6 16V. Na allegro znalazłem za 85zł za sztukę ale nie wiem czy one będą dobre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loki841, zalezy co chesz osiagnac z tym zawieszeniem. Osobiscie rozejrzal bym sie za seryjnymi sprezynami z Astry GSi :wesoly: Zawieszka idzie troszke w dol a samochod lepiej sie prowadzi. Dodatkowa zaleta jest zachowanie fabrycznych amorkow.

Nie jestem zwolennikiem zbyt sztywnego zawieszenia ani mocnego opuszczeania auta - polskie drogi szybko weryfikuja takie zabiegi :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
loki841, zalezy co chesz osiagnac z tym zawieszeniem. Osobiscie rozejrzal bym sie za seryjnymi sprezynami z Astry GSi :wesoly: Zawieszka idzie troszke w dol a samochod lepiej sie prowadzi. Dodatkowa zaleta jest zachowanie fabrycznych amorkow.

Nie jestem zwolennikiem zbyt sztywnego zawieszenia ani mocnego opuszczeania auta - polskie drogi szybko weryfikuja takie zabiegi :wesoly:

 

Mam własnie sprężyny sportowe Weiteca ale bardzo źle mi się na nich jeźdzni na naszych "pięknych" drogach. Dlatego chcę zamienić je na zwykłe sprężyny. Jeśli ktoś się orientuje gdzie można kupić dobre sprężyny to proszę o adres albo linka na PW. Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam własnie sprężyny sportowe Weiteca ale bardzo źle mi się na nich jeźdzni na naszych "pięknych" drogach.

Dokladnie dlatego polecam serie od GSi. Jak na moje odczucia sprezynki te sa znakomitym kompromisem miedzy komfortem a prowadzeniem :P Na seryjnych sprezynach samochod zachowuje sie jak lodka ma morzu :D ,a na sprezynach Witeca jak woz drabiniasty :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
loki841, zalezy co chesz osiagnac z tym zawieszeniem. Osobiscie rozejrzal bym sie za seryjnymi sprezynami z Astry GSi !!! Zawieszka idzie troszke w dol a samochod lepiej sie prowadzi. Dodatkowa zaleta jest zachowanie fabrycznych amorkow.

Nie jestem zwolennikiem zbyt sztywnego zawieszenia ani mocnego opuszczeania auta - polskie drogi szybko weryfikuja takie zabiegi !!!

 

Witam,

 

Czy tylne sprężyny z Astry GSI będą pasowały do kombi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam mam ASTRE GSI dałam ją do warsztatu na małe przeróbki gościu wstawił mi takie zawieszenie że nie można nią normalnie jezdzic bo jest tak twarde. Teraz to ja mam się określić jakie ma wstawić. Czy moge liczyć na pomoc?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności