Skocz do zawartości

pomocy ciemny wyświetlacz


Gość diabelek71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość diabelek71

przestał działać wyświetlacz pewnie to już było ale mam problem z odnalezieniem informacji.wszystko było ok gdy następnego dnia uruchamiając zafirke stwierdziłem że mam ciemny wyświetlacz od kompa i radia jakby nie dostawał zasilani nadmieniam że ściemnianie działa na podświetlenie deski i radio też normalnie się włącza a wyświetlacz ciągle ciemny.od czego zacząć/pomocy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestał działać wyświetlacz pewnie to już było ale mam problem z odnalezieniem informacji.wszystko było ok gdy następnego dnia uruchamiając zafirke stwierdziłem że mam ciemny wyświetlacz od kompa i radia jakby nie dostawał zasilani nadmieniam że ściemnianie działa na podświetlenie deski i radio też normalnie się włącza a wyświetlacz ciągle ciemny.od czego zacząć/pomocy?

Od sprawdzenia lampek od podświetlenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabelek71

a jak do tego się zabrać znaczy jak go wyciągnąć by poszło sprawnie i bez uszkodzeń?może podpowie ktoś i gdzie są te żaróweczki czy w samym wyświetlaczu i czy padły by wszystkie naraz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak do tego się zabrać znaczy jak go wyciągnąć by poszło sprawnie i bez uszkodzeń?może podpowie ktoś i gdzie są te żaróweczki czy w samym wyświetlaczu i czy padły by wszystkie naraz

Żaróweczki są tutaj:

 

Dołączona grafika

 

A jak się do nich dobrać hmmmnie wiem. W astrze f jest proste, a tutaj widzę że deskę trzeba rozebrać.

 

A czy wogóle widać że coś wyświetla ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabelek71

nic nie wyświetla jest całkowicie ciemny i to dziwne bo wczoraj zostawiłem auto było wszystko ok a dzisiaj wsiadając i poprzekręceni kluczyka nic tylko ciemność jak by niemiła zasilania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wyświetla jest całkowicie ciemny i to dziwne bo wczoraj zostawiłem auto było wszystko ok a dzisiaj wsiadając i poprzekręceni kluczyka nic tylko ciemność jak by niemiła zasilania

Hm to nie wiem. Możliwe że nie dostaje sygnału. Nie wiem czy to może być powodem, ale sprawdź bezpieczniki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabelek71

ponoć wyświetlacz i radio są pod tym samym bezpiecznikiem a radio działa więc bezpiecznik jest ok tak bysie wydawać mogło

 

[ Dodano: Sro Cze 16, 2010 19:38 ]

coś nowego!dzisiaj po kolejnym uruchomieniu auta po około 5 sekundach wyświetlacz zaczął działać sam i już się cieszyłem ale....po około 15 min znowu zgasł i po kolejnym uruchomieniu silnika znowu zaskoczył i po jakimś czasie znowu zgasł i już nie zaświecił się tylko ciemność ale ściemnianie podświetlenia i radio działa ok

 

[ Dodano: Pon Cze 21, 2010 22:32 ]

minęło parę dni i działa na razie bez problemów widocznie sam się naprawił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności