Skocz do zawartości

Obieg wewnętrzny, zwarcie.


Gość speedwolf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość speedwolf

Witam ,mama opla Astre 2, 99r. mam taki problem: Jak pada deszcz, gdzies podchodzi mi chyba woda, nie dziala mi obieg wewnetrzny(lampka na guziku tylko słabo mignie i nic), jesli jest sucho wszsytko jest w porządku. Moje pytanie, jak idą kable, gdize mam szukac, mzoe musze gdzies oizolowac, niewiem czy to moze podchodzic gdizes koło szyby czy od dołu jak pluśnie woda z kałuży, czy mzoe ktos wie jak ida przewody?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mama opla Astre 2, 99r. mam taki problem: Jak pada deszcz, gdzies podchodzi mi chyba woda, nie dziala mi obieg wewnetrzny(lampka na guziku tylko słabo mignie i nic), jesli jest sucho wszsytko jest w porządku. Moje pytanie, jak idą kable, gdize mam szukac, mzoe musze gdzies oizolowac, niewiem czy to moze podchodzic gdizes koło szyby czy od dołu jak pluśnie woda z kałuży, czy mzoe ktos wie jak ida przewody?

Witam,

a nie masz przypadkiem ustawionego nawiewu tylko na szyby bo wtedy obieg wewnętrzny wyłacza się automatycznienie bo jak wiadomo przy obiegu wewnętrznym szyby bardziej sa zaparowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość speedwolf

a nie masz przypadkiem ustawionego nawiewu tylko na szyby bo wtedy obieg wewnętrzny wyłacza się automatycznienie bo jak wiadomo przy obiegu wewnętrznym szyby bardziej sa zaparowane.

 

 

Nawiew standardowo ustawinoy jest na nogi i środkowe wyloty. dzis sprawdilem myjąc auto to jednak gdzies woda sie dostaje, po umyciu auta to samo, robi sie zwarcie, az skądś nie odparujke woda. odkrecilem wycieraczki, sciagnalem gume i palstik pod szybą przykrywający wlot powietrza, nie ma tam jak dostac sie woda, kable tez zadne nie idą. A czy ktos wie jak to wyglada pod uszczelką szyby? az takich rozbiórek auta nie chce robic i wyciagac szyby :help: , bo widze ze uszczelki przy końcach (na rowkach gdzie spływa woda) poodginały sie i pod szybę dostaje sie woda czy mzoe ona leciec gdizes na kable lub mechanizm obiegu wew? Wie ktos jak to wygląda od środka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wyglada pod uszczelką szyby? az takich rozbiórek auta nie chce robic i wyciagac szyby

Szyba jest przyklejona do karoserii więc jej nie wyjmiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności