Skocz do zawartości

Nokia 2710 Navigation Edition


Gość Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym telefonie? Ma go ktoś z Was?

Zastanawiam się nad kupnem, w ofercie z abonamentem.

Czy nawigacja, jaka w nim jest, może dobrze służyć jako nawigacja samochodowa?

Może macie jakieś inne pomysły, jeśli chodzi o telefon z nawigacją?

Dodam, że biorę pod uwagę Nokie z tego powodu, że przyzwyczaiłem się do tej firmy (menu) i wolałbym przy niej zostać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fantaziro

Chętnie podepnę się pod pytanie.

Widziałem gdzieś ostatnio reklamę tego telefonu za grosze w abonamencie.

Może ktoś miał go już w ręku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Tomaz_29

hmmm co do telefonu z nawigacją na reynku nie ma sensownego połączenia... jeśli koniecznie musisz mieć dwa w jednym to poszukaj czegoś opartego na windows mobile - jakiś palmtopik mały z gsm.

 

Jazda autem z nawigacją w telefonie (nawet po wgraniu tomtom'a pod symbiana) jest mocno problematyczna, a to głównie za sprawą niezbyt czułych odbiorników gps oraz malutkiego ekraniku - na prawdę (przynajmniej dla mnie) - męka :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angel9008

Powiedzmy,że pracuję w telefonii komórkowej :beer: Jestem doradcą jednej z firm. Szczerze? 2710 no niby ma wgrane mapy,ale w tej chwilii większość telefonów nokii musi mieć już w standardzie wgraną mapę. Zatem jeśli szukasz fajnego telefonu z nawigacją to fajniejsza jest nokia C5 :lol: nie sugeruj się np opiniamii ze E 52 jest dobra czy cos,bo na ten tel mamy duzo zwrotow. no a tak ogolnie to ile ludzi tyle opinii, prawda?

 

Albo sprobuj sie przelamac do Samsunga Monte (S5620) Jest naprawde dobrym pomyslem samsunga, bateria trzyma w nim dlugo i navigacja dziala lepiej,wiadmo wiekszy ekran. Teraz mowie to juz prywatnie :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jazda autem z nawigacją w telefonie (nawet po wgraniu tomtom'a pod symbiana) jest mocno problematyczna, a to głównie za sprawą niezbyt czułych odbiorników gps oraz malutkiego ekraniku - na prawdę (przynajmniej dla mnie) - męka ???

Ja mam Nokie 5230 i mam wgranego TomToma + odbiornik GPS Nokia LD-3W to powiem, że chodzi wyśmienicie, nie mam żadnych problemów, zero zwiechy.

Na temat nokii 2710 cóż: Aparat 2.0 Mpx, Bateria 1020 mAh, wyświetlacz 240 x 320 pikseli,GPS z funkcją A-GPS,oprogramowanie S40 ( bez symbiana ), nie wgrasz żadnej nawigacji. Ten telefon już ma na stałe wgrane nokia maps 2.1

Peter, Jak lubisz telefony dotykowe to lepiej poszukaj coś dotykowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia wypuściła całkowicie darmową nawigacje, która jak dla mnie daje rade, choć (w moim przypadku ma pewne przekłamania co do dokładnych adresów budynków), samo prowadzenie do celu może być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności