Skocz do zawartości

Wymiary głośników do Astry F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No oki przekonaliście mnie hehe w takim razie mam do sprzedanie komplet 2 szt. takich głośników http://allegro.pl/item211277352_wyprzedaz_alpine_sxe_1725s_220_w_16_5_cm_tanio.html, do sprzedania lub zamiana na wzmacniacz z dopłatą.... może ktosik jest zainteresowany... jutro chyba wystawiam głośniki na allegro albo na inne aukcje.

 

Teraz... niewiem czy w tym temacie, może na PW albo jakoś tak ktoś napisze jak to wszystko połączyć :mrgreen: ze wzmacniaczem bass etc...

No i jeszcze jedno tweetery bym wymienił tylko... na co, jakaś porada ? z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do przodu możesz kupić głośniki Blaupunkt Velocity V6 ja mam zamiar takie kupić ale do niech trzeba jeszcze dystanse kupić bo maja 56mm głębokość montażową a w astrze f jest coś malutko tej głębokości z dystansami myślę ze sie wyrobisz zresztą ja też do 230zł z przesyłkami. No i jak koledzy radzą jakiś wzmacniacz 4 kanałowy i te przednie podpiąć w stereo a tył na wzmacniaczu zmostkowac i wooferek zapiąć w ten mostek, będzie grało b.dobrze, a w przyszłości do tych przednich pasowało by jeszcze drzwi wyciszyć no i w tedy będzie na pewno fajniutko grało. I napalaj sie zabardzo, nie musisz wszystkiego zrobić w ciągu tygodnia lepiej sie uzbroić w cierpliwość jeżeli chcesz żeby to jakoś przyzwoicie grało. więc porządnie psuje to zrobić.

 

Chyba ze nie jest ci potrzebny taki wyrafinowany sprzęt to możesz kupić głośniki phonocar Y-line za 129zł (przyzwoite głośniki) są na allegro cały zestaw do astry f pasuje + np blaupunkt gta 2 mkII za 209zł + jakiś wooferek do bagażnika np magnat xpress za 200zł stoi na allegro 25cm w skrzyni zamkniętej i jakieś dobre kable proponuje dietz za 95zł jest przyzwoity naprawdę zestaw.

 

Wzmacniacz powinieneś sobie poradzić podpiąć bo w instrukcji będzie pisać jakie kable do czego co i jak, ale nasuwa sie problem jak te kable od akumulatora do wnętrza przeprowadzić. Ja miałem taki problem ale pomogli mi koledzy z tego FAJNEGO Forum :mrgreen:;(

http://forum.opel24.com/astra-f-hat-montaz-kabli-problem-i-zdjecie-tpicerki-vt7095.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki już póki co zostaną Alpine z przodu, a z całą resztą będziemy powoli raczkować do przodu :mrgreen: Dzięki za rady Pozdro !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności