Skocz do zawartości

Zmieniarka - pytanie do posiadaczy CDC3


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

Tydzień temu kupiłem Astre G z 2001 roku w której jest zainstalowane radio Philips CCRT 700 - sterowanie z kierownicy działa, telefon też i ogólnie jest ok tyle ze na kasety...Zacząłem się wiec rozglądać za zmieniarką CD i jak poczytałem troche tematów z tym związancyh na róznych forach to dobranie odpowiedniej nie jest łatwe ale powiedzmy ze względnie wiem na co mam zwracać uwage przy zakupie, tzn jakie symbole ma miec.

 

Moje pytanie jest odnośnie instalacji - z tego co poprzedni właściciel mi powiedział, to za schowkiem są wyprowadzone kable do zmieniarki. Ściągnąłem więc schowek i mam trzy różne złączki (jedna z nich ma dodatkowo jakąś końcówkę nakręcaną). Poniżej załączam fotki tego co znalazłem.

 

1. Widok całości:

fotka001rn4.th.jpg

 

2.Przybliżenie:

fotka002xh1.th.jpg

 

fotka003ue8.th.jpg

 

Pytanie brzmi, które ze złączek sa do zmieniarki?A może żadna z nich?

Niestety nie udało mi się wygrzebać radia - wykręciłem imbusem te cztery śrubki w każdym z narożników, w każdy z otworów wsunąłem gwoździe żeby odchylić te trzymające "łapki" a mimo to za cholere nie mogłem go wysunąć także nie wiem czy nie ma tam czegoś jeszcze.

 

Wiem że są jeszcze zmieniarki CDC2 ale zdaje sie że to jest blaupunky i sa to zmieniarki duze do bagaznika a mi zalezy na tej małej philipsa CDC3 którą można zainstalować w schowku lub poniżej radia gdzie jest ta półeczka.

 

Jesli ktoś miał jazdy z zamontowaniem i uruchowmieniem CDC3 w swojej astrze to tez prosze o jakies rady i podzielenie sie doswiadczeniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Tomas_LBN

Witam

 

Z tych fotek wygląda, że wtyczka "2" jest odpowiednia do cdc3.

U mnie temat wyglądał tak, że wymontowana zmieniarka z zafiry znajomego

u mnie pracować nie chciała (kable kończyły nam się tak samo).

Finalnie poprzez znajomego znalazłem nową wiązkę oplowską i teraz jest

zdecydowanie lepiej.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 22:11 ]

a co do wyciągania radia to oryginalne druty mają takie specyficzne ząbki,

zatrzaskuje się toto w środku i rozginając druty do zewnątrz radio wysuwa sie

prawie samo, jedynym oporem jest wysuwanie się styków ze złącza

 

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, miałeś rację - złączka numer 2 jest do zmieniarki. Kupiłem sobie zmieniarkę ale niestety CDC2 - jest potwornie duża i musiałem pociąć schowek by mi sie tam zmieściła - w tej chwili moge powiedzieć że schowka w zasadzie nie mam. Niestety znalezienie CDC3 graniczy z cudem a jak sie juz pojawia to cena bardzo wysoka.

 

Niestety na każdym dołku przerywa mi czytanie płyty i co najgorsze nie czyta mi płyt CD-RW.Wprawdzie wydałem tylko 160zł na nią i jest sprawna ale konstrukcja ma sowje lata i działanie pozostawia troche do życzenia. Może kiedys rozejrzę się za CDC3 albo przypadkiem wpadnie w ręce za jakies dobre pieniądze. W chwili obecnej na trasie gdzie droga jest względnie równa to posłucham CD ale w mieście nie bardzo bo co chwile dziury i nierówności i albo zrywa albo przeskakują utwory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności