Skocz do zawartości

Zablokowane drzwi w Zafirze.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

Niedawno prosiłem o pomoc na forum (i ją otrzymałem)a już mam następny problem.Zamknąłem drzwi pilotem,gdy później otworzyłem okazało się że prawe tylne są zablokowane-nie można ich otworzyć ani z zewnątrz ani od wewnątrz(przycisk od zamykania od środka się podnosi tak jak powinien)Kilka dni wcześniej miałem ściągnięty boczek ale do dzisiaj wszystko było Ok.Jak można je otworzyć -w miarę bez uszkodzeń

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Myslę, że kabel łączący drzwi ze słupkiem się przetarł, a centralny jest włączony na domykanie zamka i dlatego nie można otworzyć drzwi. Zdejmij gumę z kabli i sprawdź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Myslę, że kabel łączący drzwi ze słupkiem się przetarł, a centralny jest włączony na domykanie zamka i dlatego nie można otworzyć drzwi. Zdejmij gumę z kabli i sprawdź.

 

Z całą pewnością wina leży po stronie elektryki. Nie mogę się jednak powstrzymać od wytknięcia Wiśni, że radzi psu na budę. Skoro drzwi są zablokowane, to jak u cholery się dobrać do kabelków??!!

 

Jeśli rygli nie da się odblokować z pilota, to może dwukrotne przekręcenie kluczyka pomoże. Podobno to działa tak samo jak dwukrotne kliknięcie pilotem przy zamykaniu. Mała nadzieja jeśli kable są rozłączone, ale warto spróbować przed demontażem tapicerki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szybciej bedzie zdjac tapicerke takjak mowilem.... a nie kombinowac i jeszcze sie cos przekombinuje panowie...:)pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aż poszedłem sprawdzić. Otóż po otworzeniu przednich drzwi można bez problemu dobrać się do wiązki tylnych drzwi. Wystarczy zsunąć gumę i wszystko widać.

Życzę powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Jutro sprawdzę kabelki,a tak przy okazji jak ściągnąć tapicerkę gdy drzwi są zamknięte,a od dołu są trzy śrubki które trzeba odkręcić

 

[ Dodano: Wto Maj 22, 2007 17:01 ]

Witam.

Kabelki są ok.Napięcia sterowania działa.Tylko teraz powraca problem ściągnięcia tapicerki przy zamkniętych drzwiach.Czy ktoś zna sposób jak to zrobić a nie uszkodzić boczków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

mialem ten sam problem tez nie moglem otworzyc drzwi dwa dni tak jezdzilem na chama ciagnelem za rygiel i nic po dwóch dniach póścił sam a co do kabli sprawdż dokladnie u mnie dwa były przecięte na trzecim był sygnał do zamka idą trzy kable

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam

miałem to samo co patrycja 100

tylko że mi się udało otworzyć ręcznie ciągnąc za słupek-rygiel

do teraz działa bez zastrzeżeń, a śrubki z tapicerki odkręca się przy otwartych drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności