Skocz do zawartości

Emulator zaworu EGR Z22SE


Gość baczek007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość baczek007

Witam

Chce sie pozbyć zaworu EGR w silniku Z22SE. Znalazłem skan dokumentu,który zaleca serwisom wywalenie zaworu i przeprogramowanie kompa,żeby działał bez EGR. Niestety, okoliczne serwisy nie świadczą takiej usługi (a bo to panie w 2.2 to sie tego nierobi, albo ze nei maja softu, albo ze pogdoda nie taka;)). Znalazlem serwis ktory to zrobi, 200km ode mnie. Cena ponad 300zł.

Teraz meritum

- zaślepka do EGRa to wydatek <20zł

- "emulator" do kompa- części to około 1zł

i wszystko ładnie, tylko nie mam wtyczki która pozwoli mi podpiąć "emulator", a przewodów nie chciałbym ciąć.

Chodzi o to fioletowe jak na zdjęciu. Wie może ktoś gdzie to kupić?

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci ta wtyczka?Z płytki emulatora wypuść kable,końcówki za cynuj i wepchnij we wtyczkę,piny są tam tak wąskie że wchodzą z oporem.Ja mam tak podłączone i nie ma problemu,dla pewności potraktowałem to silikonem aby wilgoć się nie dostała,podpiąłem tititkami i po problemie.A sam emulator reż lepiej umieścić dalej od silnika,aby nie był narożny na zbyt wysokie temperatury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności