Skocz do zawartości

Jaka różnica- Philips car 400 blaupunkt car 300


Gość arty

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest różnica pomiedzy tymi dwoma modelami - chodzi o jakosc dzwieku i funkcje.

Wiem juz ze blaupunkt nie ma sterowania w kierownicy, ale co jeszzce - które lepsze (sterowanie w kier nieistotne).

Drugie pytanie - jest dobre radio z CD pasujące do wyswietlacza opla i sterowania w kierownicy w podobnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

arty, philips ma większą moc wyjściową oraz ma fajny bajer jak regulacje głośności względem prędkości....tzn gdy jedziesz szybciej to radio się podgłaśnia a gdy zwalniasz to wraca głośność do takiego położenia jak sam sobie ustawiłeś.Pewnie różnią się też napędem kasetowym....tzn ten w philipsie przewija po "nagraniach" a nie po całości kasety i pewnie kilka innych opcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tej mocy ma które radio, jeszcze widzialem na allegro jakis grundig 200,202, 203, podobnie blaupunkty serii 200 - co to za radia??? - szukam cos taniego co nie kradną na 6 głośników do Corsy 98. Czy te z serii 200>> maja RDS i na ile głośników . Co byście polecili??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
szukam cos taniego co nie kradną na 6 głośników do Corsy

Jak to na 6 głośników to tylko wzmacniacz :wesoly:

 

 

Philips CAR 400

 

Zakresy: FM, AM, LW, funkcja automatycznego wyszukiwania, programowane 6 pamięci stacji, pełny RDS/EON, pamięć FM, cyfrowy, moc 4 x 7 W, regulacja głośności, tonów wysokich i niskich, balansu lewy/prawy i przód/tył, program TA, program telefoniczny, wejście telefonu, wyciszanie przy rozmowie telefonicznej, sterowanie z kierownicy, poziom głośności zależny od prędkości pojazdu, układ logiczny zapłonu, regulacja nasycenia oświetlenia, odtwarzacz mechaniczny z szybkim przewijaniem do przodu i do tyłu, autorewers, tryb oczekiwania, odblokowywanie i wysuwanie kasety, Dolby B, CPS, automatyczny wybór rodzaju taśmy Cr/metal, migająca dioda LED, kodowanie, zdejmowany panel przedni, eliminacja zakłóceń.

Przyciski do sterowania na kierownicę nie są dostępne dla pojazdów bez oryginalnie zamontowanego radioodbiornika.

 

 

 

Blaupunkt CAR 300

 

Zakresy: FM, AM, LW, automatyczne wyszukiwanie stacji, 6 pamięci stacji, pełny program komunikatów drogowych RDS/EON, pamięć FM, cyfrowy, 4 x 7 W, automatyczne dostosowywanie głośności, regulacja siły głosu, barwy dźwięku oraz balansu lewy/prawy i przód/tył, funkcja stałej głośności komunikatów drogowych (TA), czujnik tylnych głośników, sprzężenie z wyłącznikiem zapłonu, automatyczne włączanie i przygaszanie podświetlenia, mechaniczny odtwarzacz kasetowy z szybkim przewijaniem do przodu i do tyłu, mechaniczny tryb oczekiwania, uwalnianie rolki wciągającej taśmę, wysuwanie kasety, błyskająca dioda kontrolna, kodowanie, eliminacja zakłóceń.

 

 

Proszę :D Sam zdecyduj.

 

Ja bym wybrał Philipsa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to na 6 głośników to tylko wzmacniacz

 

6 gosników to chodzi o standardowe przod tył + 2 małe przy klamkach - jak to w oplach.

Widze ze róznica jest niewielka - najistotniejsza to chyba sterowanie w kierownicy. A c oz jakoscia dzwieku i sygnału, czy jest jakas różnica, oraz jak wygląda sprawa z radiami grundig czy blaupunkt serii 200 >> te z tymi dwoma dużymi przyciskami. czy mają one RDS, oraz wyjscie na 4 głośniki.

A swoją droga to słabiutkie te radia w oplach daja tylko 4x7W???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Może i 6 głośników masz ale wyjścia są 4 a te gwizdki podłączasz przez zwrotnicę (lub bezpośrednio) :wesoly:!:D!:P!

2. Co do jakości to uważam że na tkaim poziomie technologicznym różnicy niema w jakości!!

3. Grundig CAR 200 ma RDS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jednak moc taka sama....ja mam właśnie philipsa car400 i 6 głośników w tym dwa gwizdki....radyjko śmiga super....kupiłem jeszcze adapter kasetowy podłączyłem komórkę pod radio i mam GPSMP3AVI i dźwięk z 6 głośników:D Teraz kombinuje jeszcze z wyjściem z telefonu do obrazu na jakiś monitorek nie wielki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mój ojciec ma w omce jakieś delco na płyty. nawet nie wiem co to za model i też ma podgłaszanie im szybciej jedziesz. ale mp3 nie czyta. radio fabryczne. sterowanie z kierownicy też ma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Jednak moc taka sama....ja mam właśnie philipsa car400 i 6 głośników w tym dwa gwizdki....radyjko śmiga super....kupiłem jeszcze adapter kasetowy podłączyłem komórkę pod radio i mam GPSMP3AVI i dźwięk z 6 głośników:D Teraz kombinuje jeszcze z wyjściem z telefonu do obrazu na jakiś monitorek nie wielki.

 

Właśnie chciałem kupić Blaupunkt car 300 w tej chwili mam sc 202 bez RDS-u i ma kilka innych jeszcze wad!

A tu nawinołem się na ten post i ciekawi mnie w jaki sposób mozna podłączyć komórkę do Philips car 400?? w jaki sposób kolega ma GPS i mp3- bo rozumiem że z komórki??

 

Może jeszcze inne radio mi poradzicie na kasety, chce mieć coś co nie rzuca się w oczy i oczywiście pod wyświetlacz do astry?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności