Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!:?:

Mam takie pytanko: Czy coś zmieniło się w wyglądzie zewnętrznym w Corsie C po liftingu? :urodziny:

Chodzi mi o wszystkie pewne informacje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co aj wiem, to przednia atrapa,

zapewne cos wiecej ale nie mam wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak , mogą byc też lampy soczewkowe, napewno inne halogeny:). Atrapa Grila i inne zderzaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odp.

Posiadam Corsę C z 2002r. i muszę wymienić zderzaki. Czy te po "lifcie" będą pasować;):beer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienił się zderzak przedni z grillem, zderzak tylny i sierpy tylne, lampy standardowe tylko tyle, że nie mają w nowszej corsie prążkowanych kierunków. Zderzaki po liftingu są ładniejsze i przedni pasuje bezprobelmowo - tylny również założysz nowy, ale musisz wymienić również tylne sierpy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sierpy tylne to listwy na błotnikach???

Pozdr. i dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak te listwy plastikowe z boku na błotnikach z przodu i z tyłu nazywane potocznie sierpami od kształtu. Zakładając zderzak tylny, musisz zmienić też te listwy z tyłu na błotnikach. Myślę, że warto jeśli masz zderzaki do wymiany założyć już te nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pomoc!!!

Oczywiście założę zderzaki po "lifcie z sierpami :beer::beer:;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za odgrzewanie starego kotleta, ale może ktoś będzie miał podobny dylemat, to łatwiej znajdzie w tym wątku odpowiedź.

Chodzi o założenie przedniego zderzaka po lifcie w miejsce "przed liftem". Ten przed liftem ma mały, okrągły ślizg mocowany do błotnika.

Już zauważyłem, że dla zderzaka po lifcie nie spełnia on swojego zadania (choć pewnie jakbym oddał auto do "fachowca", to pewnie by złożył, skręcił na to co można i "Będzie pan zadowolony"). Wiem, że do zderzaków po lifcie, są inne, większe ślizgi. Moje pytanie - czy mam w ciemno je kupić i bez problemu przełożę/podmienię w miejsce tych małych? Pytam, bo może od 2004 zmieniło się coś w samym tłoczeniu błotnika w tamtym rejonie (a ja mam auto przed liftem tj. z 2003) i może już nie da rady ich u mnie zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi