Skocz do zawartości

Podgrzewane lusterka.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Hej Kochani Klubowicze!Nie mam w swojej Tigrze elektrycznie podgrzewanych bocznych lusterek ,a przyznam że brakuje mi tego.W zwązku z tym co można zrobić i jakie jest najlepsze wyjście-kupić jakieś podgrzewane lusterka ze starej Tigry i zamontować w mojej, czy w moich lusterkach poprowadzić jakies przewody żeby wszytsko działało należycie ??Proszę o opinie ,buzki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeśli znajdziesz gdzieś tanio lusterka z oryginalnym podgrzewaniem (a przyznam się że nei mam pojęcia czy w tigrach takie były) to nei zastanawiaj się i kupuj. na 100% będą działały lepiej niż przerabiane.

 

jeśli jednak takich nie znajdziesz to możesz kupić maty grzewcze

np cos takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93361807

i wkleić to do oryginalnych lusterek. z opinii ludzisk którzy to montowali wynika że jest to dość kłopotliwe i czasochłonne. łatwo uszkodzić szkiełko podczas wyjmowania czy wkładania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Kupić lusterka z innej tigry, oczywiście podgrzewane i podłączyć pod przycisk ogrzewania tylnej szyby.

2. Kupić podgrzewane nowe wkłady do lusterek i podłączyć jak wyżej

 

Generalnie i tak musisz pociągnąć kabel i podłączyć go pod ogrzewanie tylnej szyby. Pozostaje kwestia ceny wkładów - używki czy nowe. Jeśli nowe, to oryginały czy podróby... ale to już musisz zdecydować sama.

 

PS. Oczywiście możesz sobie zrobić dodatkowy przycisk/przełącznik do ogrzewania tylko i wyłącznie lusterek.

 

PS2. Za długo pisałem i kolega ROX mnie uprzedził :D:P:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za odpowiedzi:-) Wychodzi na to że najlepiej by było kupić lusterka z innej Tigi ,ale jak na razie przeglądałam allegro i nie widziałam odpowiednich ..a może to i dobrze bo po ostatnich doświadczeniach z zamawiania na allegro spojlera ,zniechęciłam się do kupowania czegoś czego osobiście wcześniej nie widzę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

z allegro tak to niestety jest, ze przedmioty o znacznej wartosci lepiej kupowac osobiscie. rozni ludzie sprzedaja :D co do podgrzewanych luster z tigi to faktycznie nie ma na allegro, patrzylem w sieci i nie znalazlem wzmianki by kiedykolwiek byly montowane (jak zwykle moge sie mylic). pozostaja zamienniki ktore znieksztalcaja obraz i nalezy sie ich wystrzegac, albo te naklejane maty.. jak sie na nie zdecydujesz to albo popros o ich zamontowanie kolege dobrego majsterkowicza albo dobrego fachowca ktory nic nie popsuje przy robocie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

na szrotach poszukaj,ja np.mam tylko lewe lustro podgrzewane nie wiem czy byly prawe,wiec szukajcie az znajdziecie! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No mi podgrzewa tylko od kierowcy,a prawe nie!Hmmm dzis bede rozkrecal drzwi w celu zmiany diody w podnosniku to sobie zerkne czy cos tam jest!

 

[ Dodano: Czw Mar 30, 2006 10:09 ]

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=413873 zapytaj tutaj o te lusterka,ja od niego kupilem oslone przeciwsloneczna,zapytalem i sie znalazla,i wysylka szybka polecam go :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wolałabym mieć obydwa lusterka podgrzewane,ale pewnie lepsze to jedno niż nic :-)mam nadzieje ze znajdę coś wkrótce ,dzięki za link Mały.pozdro:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności