Skocz do zawartości

Astra IV akcja w ASO


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

dzxiś przyszło pismo z ASO, że w aucie istnieje możliwość złego oprogramoeania modułu sterującego nadwozia BCM i może rozładować akumulator i trzeba umówić się na sprawdzenie. Dostał ktoś z was już takie pismo ? , a może był ktoś już z tym w serwisie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj rozwiązuje się problemy na A IV to chyba jeszcze za wcześnie ??? jak jest jakaś akcja serwisowa to się nie zastanawiaj tylko dymaj do ASO i niech naprawiaja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem to samo tylke że w H, żadnego listu nie dostałem tylko sam musialem z 4 razy odwozić auto do serwisu na lawecie bo notorycznie padał aku. Panowie nie wiedzieli o co mi chodzi :D jak to w nowym aucie rozładowuje sie aku ?? nie możliwe, pewnie Pan lampke sobie zostawił na noc :beer: . U mnie był soft z wersji z REC (tylny zespół bezpiecznikowy) ale takowego nie mam. ECU odwolywal sie do REC i ciągle pobieral prad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienili oprogramowanie to teraz nie działa otwieranie i zamykanie szyb z pilota tak jak działało wcześniej i coś strzela w zamkach jak się wyciąga kluczyk. Pojechałem ponownie z problemem. Dziś stwierdzili, że znają problemy po tej zmianie oprogramowania, ale nie mogą nic zrobić bo producent musi poprawić oprogramowanie. Czyli po zmianie oprogramowania BCM jest gorzej niż było. Czyli same straty po tej zmianie. Powiedzieli, że znają problem bo klienci się zgłaszają. No i niby będą dzwonić jak już będzie to poprawione oprogramowanie. No ręce opadają, jak trzeba umowe było podpisywac to mało w gacie nie narobili, a teraz róbta co chceta dobrze że jeździ. :D Na forum insigni czytałem że gość ma problem z otwieraniem bagażnika z pilota po tej zmianie BCM :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak potwierdzam

Podczas reklamacji mojej asterki IV wersja sport wgrali mi nowy soft i powiedzieli ze ti o czym mowa wyżej - odznaczają to białą kropką na lewym reflektorze , ale na szczęście wew. pod pokrywą silnika

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Wrz 06, 2010 12:56 ]

Aha

Do wszystkich posiadaczy wersji SPORT - jest akcja będą wymieniać kokpit powinien być w dwóch kolorach tak jak na bocznych drzwiach. (srebrny + czarny)

powinno być tak: http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/ogladamy-astre-iv/zdjecie/opel-astra-iv--fot-gergely-besenyei,3443167

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Wrz 06, 2010 12:58 ]

czarne boki na kokpicie

Ja juz byłem i zareklamowałem ponieważ dostałem auto niezgodne z moim zamówieniem - będą wymieniać :wink::wink:

ps. czekam juz ok 2 miesięcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Właśnie jestem po telefonie do Salonu Opla w Łodzi i twierdzą, że o akcji wymiany panela środkowego w wersjach Sport nic nie wiedzą.

Za to jest akcja zakadania jakiś tulejek na linkach skrzyni ster. biegów bo leje się tam woda, więc i tak muszę się do nich wybrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzwoniłeś do Łodzi to czy jest to TRAX? - jeśli tak - to powinni wiedzieć ponieważ juz dostałem informacje od TRAX lecz z Bełchatowa i beda wymieniać. Teraz montują juz we wszystkich modelach SPORT które wychodzą z fabryki z Gliwic. Natomiast tym, którzy posiadają wersje SPORT i zgłaszają problem - będą wymieniać.

ps. koszt takiego elementu ok 700pln + VAT + oczywiście koszty wymiany - no chyba ze auto jest na gwarancji - raczej wszyscy mamy gwarancje auto z 2010 - wiec koszty nas nie interesują

Moge pokazac fotke znajomego który posiada juz czarne wstawki na panelu środkowym lecz nie wiem jak umieścić zdjęcie - prosze o pomoc jak sie umieszcza zdjecia

 

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności