Skocz do zawartości

Wspomaganie w Astrze II 1.6 16V


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, od tygodnia jestem użytkownikiem Asterki i mam pytanie ,czy po odpaleniu silnika i ruszeniu kierownicą, pomruk który daje mi się slyszeć jest czymś normalnym?? Dodam ,że po skręceniu maksymalnie w lewo ,lub w prawo jest to troche glośniejsze. Pytam ,bo czytałem różne rzeczy na temat wspomagania . Jeszcze jedno to mruczenie nie jest uciążliwe ,ale slyszalne i czy normalne?:D?.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Witam, od tygodnia jestem użytkownikiem Asterki i mam pytanie ,czy po odpaleniu silnika i ruszeniu kierownicą, pomruk który daje mi się slyszeć jest czymś normalnym?? Dodam ,że po skręceniu maksymalnie w lewo ,lub w prawo jest to troche glośniejsze. Pytam ,bo czytałem różne rzeczy na temat wspomagania . Jeszcze jedno to mruczenie nie jest uciążliwe ,ale slyszalne i czy normalne?:D?.

 

Przy kręceniu słychać jak pracuje wspomaganie (tylko zależy jak głośno) u mnie słychać głos jak wydawała kolejka PIKO :D (tylko takie skojarzenie mi przychodzi do głowy). Jeżeli jadę samochodem to wspomagania nie słyszę tylko jak stoję w miejscu i mam otwartą szybę, natomiast jeżeli chodzi o głośniejsze w przypadku skrajnego skręcenia to był niedawno podjęty temat, nie wiem tylko czy został zakończony. Musisz użyć przycisku szukaj na górze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem jak głośne jest u ciebie , ale rzeczywiście przy skręceniu kierownicy na max jest wyraźnie głośniejsze. Dodam, że kiedy silnik jest włączony, nie ruszam kierownicą, to jakoś nie słyszę wspomagania, kiedy ruszę kierownicą, to słyszę, ale cicho. (Możliwe że moje "cicho" , ktoś odbierze jako "głośno" - to jest subiektywne odczucie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam , myślę że u mnie jest tak samo jak u kolegi Camela, jak nie ruszam kierownicą nic nie slychac , dopiero przy ruszeniu kierownicą slychać kolejke Piko, ale okna otwierać nie muszę ,żeby to uslyszeć. Mam nadzieję ,że to normalne .

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jadę samochodem to wspomagania nie słyszę tylko jak stoję w miejscu i mam otwartą szybę

wspomaganie w astrze G wyłącza się bodajze powyzej 40 km/h.

 

Wspomaganie wydaje dzwięki podczas kręcenia,a na maxa najgłosniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności