Skocz do zawartości

głośniki corsa b


Gość levar88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dosyć może proste wydające się pytanie:) zamierzam sobie kupić głośniki do autka - przód. 165mm, tak jak fabrycznie. I zastanawiam się czy "głębokość montażowa 56mm" będzie w porządku? Może ktoś ma zamontowane o takiej głębokości i szyby nie blokuje:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie wmontowane Hertz'e DSK 130 które mają głębokość montażową 52 mam je na dystansach i szyba delikatnie na nie pręży. Z nieznaczną trudnością udało mi się to wpasować. Miałem wcześniej płytszy głośnik 165mm pasujący plug and play ale uwierz mi to nie gra ;) Dlatego też polecam ci wyżej wymienione Hertze http://allegro.pl/hertz-dsk-130-smyczhertz-kuriergratis-wroclaw-i1212901898.html cena na allegro ok 240zł więc się opłaca :eek:

 

PS> Idąc tropem Hertza nie wpadnij na pomysł o zapakowaniu DSK 165 bo do tego trzeba ciąć w drzwiach większe otwory :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie wmontowane Hertz'e DSK 130 które mają głębokość montażową 52 mam je na dystansach i szyba delikatnie na nie pręży. Z nieznaczną trudnością udało mi się to wpasować. Miałem wcześniej płytszy głośnik 165mm pasujący plug and play ale uwierz mi to nie gra ;) Dlatego też polecam ci wyżej wymienione Hertze http://allegro.pl/hertz-dsk-130-smyczhertz-kuriergratis-wroclaw-i1212901898.html cena na allegro ok 240zł więc się opłaca :eek:

 

PS> Idąc tropem Hertza nie wpadnij na pomysł o zapakowaniu DSK 165 bo do tego trzeba ciąć w drzwiach większe otwory ;)

a dystanse masz "oryginalne" pod corse b? w sense ze dołem są grubsze a górą cieńsze? radio mam blaupunkta i myslalem o glosnikach również blaup gtx 663:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie takie dystanse. Co do tych głośników + seryjne radio bez wzmaka to nie zagra tak jak powinno bo radio ma za mało rms'u żeby coś z tych głośników sensownego wyciągnąć. Stąd też po raz kolejny zasugeruję głośnik 13cm. Mimo że mniejszy to zagra lepiej uwierz mi ;). Druga sprawa że wielodrożne głośniki to ściema :eek: tego typu głośnik to ew na półkę nie w drzwi. Bo te pseudo syczki stłumi ci kratka w boczku i zginą w nogach. Jeśli chcesz Mieć fajny efekt dźwiękowy Dajesz woofer w drzwi a tweetery na podszybiu lub w słupkach (oczywiście wszystko jeszcze na zwrotnicach) w ten sposób w corsie dźwięk rozchodzi się równomiernie. A dobrze ustawiona scena w aucie to podstawa jeśli chcesz mieć ładny dźwięk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności