Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie! Mianowicie chciałam się dowiedzieć czy komputer ( chodzi mi o ten wyświetlacz w aucie) można ustawić na inny język, lub czy są jakieś programy do wgrania lub coś podobnego, żeby przetłumaczyć na język polski???

Chodzi mi o Vectre C.

POMÓŻCIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

beti14071, podaj jeszcze jaki rocznik, jaki masz wyświetlacz

generalnie w ustawieniach radia jest możliwość zmiany języka, nie we wszystkich modelach udaje się zaprogramować polski język

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

beti14071, podaj jeszcze jaki rocznik, jaki masz wyświetlacz

generalnie w ustawieniach radia jest możliwość zmiany języka, nie we wszystkich modelach udaje się zaprogramować polski język

Rocznik to 2005 a wyświetlacz nie wiem, a jak się to sprawdza???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rocznik to 2005 a wyświetlacz nie wiem, a jak się to sprawdza???

W VC masz trzy rodzaje wyświetlaczy;

-wyświetlacz informacyjny trój-funkcyjny-pokazuje datę, temperaturę zewnętrzną i godzinę a pod wyświetlaczem masz przyciski do ustawiania.

-wyświetlacz informacyjny (pełny ekran)

-wyświetlacz graficzny (kolorowy)może pokazywać też funkcje rozdziału powietrza. Wyświetlacz graficzny pokazuje informacje w jednym kolorze a kolorowy komunikaty są pokazywane w wielu kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mianowicie chciałam się dowiedzieć czy komputer ( chodzi mi o ten wyświetlacz w aucie) można ustawić na inny język,

A próbowałeś w menu setting wybrać pozycję language (język).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to poczytac instrukcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beti14071, na panelu głównym jest ten przycisk settingpo prawej stronie od kursora,a jak nie wiesz to zapodaj zdjęcie to łopatologicznie to ci wyjasnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak bym miała instrukcje to bym poczytała :( sprawdziłam w aucie i mam 5 języków ale polskiego nie ??? wiecie czy idzie wgrać jakoś ten j. polski????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beti14071, też nie mam polskiego i jakoś daje radę a mam bogatszy komp.Wystarczy ustawić sobie angola albo niemca .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o wgraniu polskiego juz pisano

nie zawsze przynosi to efekty

po wylaczeniu auta polski znika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o wgraniu polskiego juz pisano

nie zawsze przynosi to efekty

po wylaczeniu auta polski znika

a wiesz gdzie można znaleśc program jakiś żeby wgrac j. polski???? i w ogóle jak to się wgrywa???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ASO opla

wgrywa sie to przy pomocy TECH2

sama nic nie zdzialasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja mam ustawiony angielski a do nawigacji mam wgrany soft z językiem polskim i myślę że to wystarczy ( jeśli masz nawigację ). I nie trzeba tego robić w ASO. Jest o tym wątek ( nie wiem czy tu ) na forum Astry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

( jeśli masz nawigację ).

No właśnie jej nie ma.

Ja mam ustawiony angielski a do nawigacji mam wgrany soft z językiem polskim i myślę że to wystarczy

Mam zrobione tak samo z navi a język w kompie mam niemiecki (syn go dziamie) :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie , jestem Tu nowy i proszę o wyrozumiałość jeśli napiszę coś nie tak.

Od kilku dni jestem posiadaczem vectry c z 2007 r , 1,9 CDTI 150 KM. Otóż nie wiem jak odczytać z kompa np. średnia spalanie itp. Kombinowałem ale nie mogę sobie z tym poradzić . Napiszę czego nie ma w aucie (mniej więcej) Nie mam kilmaktronika , tempomatu , za to jest wejście na płytę CD do nawigacji. Czy jest możliwe że w aucie z tego roku nie można było odczytać tych danych ? Przepraszam , jeśli zbyt chaotycznie napisałem.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za to jest wejście na płytę CD do nawigacji.

To masz zapewne radio CD 70 NAVI czy CD 30 NAVI ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie witam - NAVI 70

To tak jak ja :D na monitorze masz podawane chwilowe spalanie i ile jeszcze możesz przejechać drogi (zasięg) a jak chcesz wejść w BC to naciskasz klawisz po prawej stronie od kursora BC i wchodzisz w komputer i masz dane o jakie Ci chodzi http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi