Skocz do zawartości

ladownie combo 2004r 1.7dti


Rekomendowane odpowiedzi

witam chlopaki mam maly klopot.

a wiec zapialal sie kontorlka ladowania,wiec sprawa prosta alternator w gore i heja :lol:

wymienione szczotki regulator i mostek:)

po jakims czasie zaczela sie palic znowu lampka od ladowania, miernik w reke i ladowania brak ;)

po 2 dniach ladowanie sie pojawilo przez jakis 3 dni po czym zniklo ;)

teraz znowu jest ladowania.auto postalo 2 dni i kontrolka sie nie swieci.

ale usterke musze znalesc.

czesto byly wlasnie takie wachania ze raz ladowanie jest a raz nie, auto postalo i ladowanie sie pojawialo.

komputer nic nie wykrywa, zero bledow.

wyciagnolem znowu alternator i na stol z nim, chodzi prawie caly dzin i ladowanie bylo ksiazkowe ;-)

 

wiem ze czesto padaly te przekazniki po stronie pasazera przy nagach w wczesniejszych modelach, ale to combo widocznie jest nowsze tego przekaznika tam nie ma :help:

 

gdzie mam szukac klopotu??

pozdro bybs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na akumulatorze mierzylem ladowanie

auto robie koledze, ciezko mi trafic na chwile kiedy kontrola sie swieci.

chce trafic na taki wlasnie moment zeby sprawdzic czy to aku jest walnie czy komp, bo tam podobno juz jest wsio sterowane kompem.

malo tego na samym poczatku, czyli za 1 razem jak wymienilem mostek i regulator to po odpaleniu auta odrazu wybuchla 1 dioda, aletrnator w gore, zmiana calosci ( mostek+ regulato).

alternator do auta i znowu nie dzialal. nie gasla kontrola od ladowania a ladowanie bylo na akumulatorze, z kabla co idzie na kontrolke wychodzilo tylkom 6v.

i znowu alternator w gore, znowu wymiana calosci ( mostek+regulator)

potem juz bylo wsio oki, ale przez jakis czas. raz sie zapala konrola a raz nie. wiec ogolnie nie wiem czego juz szukac.

te wszystkie wymiany mostkow i regulatorow wskazuja bardziej na to ze cos w obwodzie jest walniete bo tyle razy co zostaly wymienione mostki i regulatory wykluczaly by ich wine

chyba ze taka dziwnie j. :piwo: .a partia trafila do kilku sklepow.

 

 

:piwo:/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności