Skocz do zawartości

Hamulce do Astry F z 97/98r - przód


Gość gawek1903

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... nie jestem zbyt zorientowany dlatego pytam czy do astry f z roku 97 na przód tarcze przedstawione w linku będą odpowiednie?? i co sądzicie o tej firmie??

 

http://www.mikoda.pl/sklep/13192,OPEL--ASTRA-F-hatchback--53---54---58---59---1-6-i--75KM-55kW-

 

z góry dzięki ;-) a i jeszcze zapytam klocki jakie wybrać?? polecicie mi coś konkretnego ale w rozsądnych pieniądzach by za komplet wyszło max 150zł??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki kupuje się tylko w kpl

na szt ich nie ma.

Jakie? - użyj tego - http://forum.opel24.com/search.htm

bo wielokrotnie była tu o tym mowa.

Kwotowo z tymi najlepszymi powinieneś się zmieścić.

 

i co sądzicie o tej firmie??

niektórzy sobie chwalą,

najgorzej w statystykach nie wypada.

czy do astry f z roku 97 na przód tarcze przedstawione w linku będą odpowiednie??

nie znając danych odnośnie typu nadw., motoru

możemy tylko zdać się na zdanie wróżki, która zgadnie - jak się jej uda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie napisałem z pośpiechu ;-) ... więc Astra F headback rok produkcji 1997/98 silnik 1.6 8V 75KM ... obecnie są założone tarcze wentylowane ale jakiej firmy to nie wiem bo brak papierku od poprzedniego właściciela

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYYY no tutaj w linku są 236/20 to jak dobre będą?? czy muszą być te większe co napisałeś 256/24 ?? Pytam tak bo chce mieć pewność tym bardziej że na takich szczegółach się nie znam :D;-) ... Jeszcze takie pytanie (bo nie będę na razie odkręcał koła i sprawdzał specjalnie) tarcza do opla astry F 1.6 8V jest mocowana za pomocą czterech śrub?? bo widziałem tarcze niby do astry gdzie tych otworów było znacznie więcej i były nie regularnie rozmieszczone?? mogę prosić o wyjaśnienie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha w ten sposób... a jak na tarczy są tylko cztery otwory na te szpilki a nie ma na te ustalające jak to napisałeś to co wtedy?? bo z tego co widzę na parametrach technicznych tarcz to tylko mają cztery otwory... wymogiem są te ustalające??

 

p.s. kto pyta ten nie błądzi a przynajmniej będę wiedział na następny raz :D;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalających zawsze nie ma

w tym celu może być i inna możliwość.

Tak samo z otw. na szpilki, może być ich więcej

zależy od zastosowania/pojazdu.

 

Tu masz rysunek/szkic bardziej jako poglądowy

ze wskazaniem wymiarów

i nie musi pokrywać się on z rzeczywistością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności